DieRoten.pl

Nowe biuro Bayernu w Nowym Jorku

fot. Photogenica
Reklama

Niebawem minie dokładnie 10 lat, odkąd Bayern Monachium otworzył swoje międzynarodowe biuro w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych.

Z okazji nadchodzącej 10. rocznicy działalności biura Bayernu w Nowym Jorku, klub postanowił przenieść się do nowej, specjalnej siedziby w Nowym Jorku, a będąc dokładniejszym do biura w historycznym Rockefeller Center w centrum Manhattanu.

Jak czytamy w oświadczeniu na „FCB.de”, w uroczystości wzięło udział około 100 gości. Wśród nich obecny był przede wszystkim Andreas Jung, czy obecny dyrektor do spraw marketingu FCB.

− Wspaniała praca naszych międzynarodowych biur jest unikalnym punktem sprzedaży Bayernu na świecie. Nasi międzynarodowi pracownicy działają jako lokalny punkt kontaktowy dla fanów na całym świecie – powiedział Jung.

− Nie tylko dzięki temu zaangażowaniu, Bayern jest bliżej swoich fanów niż jakikolwiek inny klub, co oznacza, że globalna rodzina Bayern stale się powiększa. Wtedy 10 lat temu, była to dla nas wielka przygoda - teraz przenosimy się do biura tutaj, w słynnym na całym świecie Rockefeller Center. To pokazuje, że historia Bayernu w USA to historia sukcesu – dodał.

− Rosnąca liczba fanów i fanklubów oraz umowy partnerskie sprawiają, że Bayern już dawno zapuścił korzenie w USA. Wykonaliśmy tutaj pionierską pracę. Klub podejmie kolejne kroki, aby nasz klub i niemiecka piłka nożna stały się jeszcze bardziej popularne w Ameryce Północnej i Łacińskiej – podsumował Andreas Jung.

Warto wspomnieć, że od momentu otwarcia biura Bayernu Monachium w Stanach Zjednoczonych (w 2014 roku), liczba fanklubów w całym regionie wzrosła z ośmiu do około 200.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...