DieRoten.pl
Reklama

Nowa oferta za Kane’a?

fot. PodStadionem.pl
Reklama

Saga transferowa z Harrym Kane’em w roli głównej trwa w najlepsze. Niemniej jednak czasu do podjęcia decydującej decyzji coraz mniej!

W ostatnich kilku godzinach pojawiło się ponownie sporo nowych informacji w sprawie Harry’ego Kane’a i jego możliwego transferu do klubu ze stolicy Bawarii. Aby nie rozbijać wszystkiego na osobne artykuły, postanowiliśmy zebrać najnowsze doniesienia w jednym miejscu.

Kane poza kadrą

Niemieckie i angielskie media zgodnie donoszą, że Harry Kane nie zagra dziś z Barceloną w Pucharze Gampera. Nie wiadomo jednak, ile ma to wspólnego z potencjalnym transferem, albowiem w Londynie pozostało też kilku innych graczy, którzy otrzymali od trenera szansę odpoczynku.

Nie można wykluczyć, że to kolejna zagrywka ze strony Tottenhamu w pokerze transferowym lub rzeczywiście coś jest na rzeczy.

Kane zostanie w Spurs?

Dan Kilpatrick z „Evening Standard” donosi, że ostatnie wydarzenia sprawiają, że transfer Kane’a do Bayernu oddala się, zaś sam piłkarz jest coraz bardziej skłonny do pozostania w Londynie. Mówi się, że nowy trener wywarł wielkie wrażenie na Harrym, dlatego też zaczął on ponownie zastanawiać się nad swoją przyszłością.

Nowa oferta kwestią czasu?

Jak z kolei wynika z przedpołudniowych ustaleń brytyjskiego „Sky Sports”, Bayern nie zamierza odpuszczać i poddawać się w walce o Harry’ego Kane’a. Monachijczycy szykują się do złożenia kolejnej oferty za Anglika. 30-latek pozostaje priorytetem dla FCB, ale do osiągniecia pełnego porozumienia klubów wciąż daleko.

Dziennikarz Kerry Hau z portalu „Sport1” również informuje, że „Bawarczycy” poważnie rozważają złożenie nowej i ulepszonej oferty – tym razem w grę miałoby wchodzić 116 milionów euro (100 milionów funtów, które oczekuje Daniel Levy).

Źródło: Różne
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...