DieRoten.pl

„Nigdy nie mieliśmy tak wielu szans przeciwko Bayernowi”

22.09.2022, 10:05:47
DieRoten.pl

W rozegranym kilka dni temu meczu siódmej kolejki niemieckiej Bundesligi, piłkarze Bayernu Monachium mierzyli się na wyjeździe z drużyną FC Augsburg.

Podopieczni Juliana Nagelsmanna co prawda wypracowali sobie wiele dogodnych okazji bramkowych, ale w bramce Augsburga świetnie spisał się Rafał Gikiewicz, który wybronił kilka stuprocentowych okazji „Bawarczyków”.

Koniec końców gospodarze wygrali 1:0 i zanotowali drugie zwycięstwo z rzędu z Bayernem na własnym podwórku. Po ostatnim gwizdku przed kamerami stacji „Sky” na temat pokonania FCB i występu swoich graczy wypowiedział się dyrektor sportowy augsburczyków, czyli Stefan Reuter.

− To jasne, że przeciwko Bayernowi trzeba mieć trochę szczęścia. Nigdy nie mieliśmy tak wielu szans przeciwko Bawarczykom, jak w tym spotkaniu – powiedział Reuter.

− Co mogę jeszcze powiedzieć? Wielkie wyrazy uznania dla zespołu. To był znakomity występ wszystkich w drużynie – mówił dalej.

− Rafał był wręcz wybitny w bramce, tak już od kilku tygodni. Rozgrywa niewiarygodny wręcz sezon – podsumował Stefan Reuter.

Obecnie trwa przerwa reprezentacyjna – monachijczycy do akcji powrócą dopiero 30 września (piątek), kiedy to zmierzą się na własnym podwórku z Bayerem 04 Leverkusen w ramach ósmej kolejki niemieckiej Bundesligi.

źródło: Sky

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

KOMENTARZE (2)23.09.2022 09:23
To już jest inny Bayern niż za Juppa lub Pepa. Julek całkiem zmienił styl i widzimy tego efekty. Ale mimo to jestem spokojny, że Bayern znowu wygra BL.
22.09.2022 10:59
W naszym zespole coś nie gra, nie wiem, atmosfera w zespole? najbliższy mecz z Leverkusen pokaże w którą stronę idziemy, bo jeśli go nie wygramy to zrobi się naprawdę gorącą!!