DieRoten.pl
Reklama

Nieoficjalnie: Ulreich z umową do 2025 roku

fot. Photogenica
Reklama

Jeśli wierzyć najnowszym informacjom, to Bayern Monachium powinien niebawem ogłosić przedłużenie kontraktu z 35-letnim Svenem Ulreichem.

Po tym jak jako pierwszy o potencjalnie nowej umowie Svena Ulreicha informował dziennikarz Florian Plettenberg, tym razem kolejne źródła potwierdzają, że Niemiec podpisze z monachijczykami nowy kontrakt.

Jak poinformował przed południem włoski reporter i ekspert transferowy Fabrizio Romano, FCB i bramkarz osiągnęli już pełne porozumienie. 35-latek otrzyma umowę, która będzie obowiązywać do końca czerwca 2025 roku (obecna była ważna jeszcze kilka miesięcy). Wszelkie szczegóły zostały już ustalone, dlatego też oficjalnego potwierdzenia należy spodziewać się w najbliższym czasie.

Ponadto przy okazji niedawnego boju z Kolonią, dyrektor sportowy Christoph Freund również podzielił się pozytywnymi informacjami na temat doświadczonego golkipera i jego dalszej przyszłości w Monachium.

− Prowadzimy dobre rozmowy, mam dobre przeczucie, że wkrótce będziemy mogli to ogłosić. Może w ciągu najbliższych kilku tygodni, przed Bożym Narodzeniem – powiedział Freund w piątek.

Według niedawnych doniesień niemieckiej prasy, Ulreich i jego rodzina czują się doskonale w Monachium i nie chcą się nigdzie przeprowadzać. Sven nie ma problemu z faktem, iż jest zmiennikiem Neuera i co więcej – po zakończeniu aktywnej kariery, Niemiec będzie chciał pozostać w klubie i pracować w innej roli.

Sven Ulreich

Niemiecki golkiper w trakcie swojej wieloletniej przygody z Bayernem (z roczną przerwą na grę dla HSV) wystąpił łącznie w 98 meczach o stawkę, w których to 32-krotnie zachowywał czyste konto. Ponadto wraz z kolegami sięgnął po 19 tytułów.

 

Źródło: Romano
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...