DieRoten.pl
Reklama

Nieoficjalnie: Richards piłkarzem Nottingham Forest

fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Reklama

Jeśli mowa o pierwszym zespole rekordowego mistrza Niemiec, to na ten moment z drużyny Juliana Nagelsmanna odeszło 5 piłkarzy.

Warto jednak zaznaczyć, że dwóch zawodników odeszło z Bayernu na zasadzie wolnego transferu – mowa o takich graczach jak Niklas Suele oraz Corentin Tolisso. Pełną listę odejść z pierwszej drużyny Bayernu znajdziecie poniżej:

− Niklas Suele (darmowy transfer, BVB)
− Corentin Tolisso (darmowy transfer, brak klubu)
− Christian Fruechtl (Austria Wiedeń, 400 tys. euro)
− Ron-Thorben Hoffman (Eintracht Brunszwik, 300 tys. euro)
− Marc Roca (Leeds United, 12 mln + 5 mln euro)

Niewykluczone, że jeszcze dziś lub w najbliższy weekend, do listy tej będzie można dopisać kolejnego gracza – nieoficjalnie mówi się, że transfer Omara Richardsa został już sfinalizowany.

Zarówno niemieckie, jak i również angielskie źródła informują, że defensor dał zielone światło i poleciał wczoraj do Anglii, aby przejść niezbędne badania medyczne w ośrodku Nottingham Forest. Porozumienie zostało zawarte przez wszystkie strony.

Bayern na sprzedaży lewego obrońcy zarobi od 10 do 12 milionów euro. Warto przy okazji wspomnieć, że 24-latek zasilił szeregi rekordowego mistrza Niemiec na zasadzie wolnego transferu z ekipy Reading w letnim okienku transferowym w 2021 roku.

Pozyskanie Richardsa przez Nottingham może zostać potwierdzone jeszcze dziś, o czym też piszą niektóre angielskie źródła.

Źródło: Różne
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...