DieRoten.pl
Reklama

Nieoficjalnie: Hernandez piłkarzem Paris Saint-Germain

fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Reklama

Bardzo możliwe, że jeszcze dziś, Lucas Hernandez oficjalnie zostanie nowym piłkarzem paryskiego klubu Paris Saint-Germain.

Odejście francuskiego defensora jest już przesądzone od kilku dni, kiedy to pojawiły się pierwsze doniesienia, że wicemistrz świata z 2022 roku osiągnął pełne porozumienie z Paris Saint-Germain w sprawie 5-letniego kontraktu.

Teraz z kolei kolejne źródła donoszą, że Francuz przeszedł wczoraj niezbędne badania medyczne w Paryżu i złożył podpis pod umową z mistrzami Francji.

Potwierdzenie transferu jeszcze dziś?

Jak informuje włoski dziennikarz i ekspert transferowy Fabrizio Romano, Lucas Hernandez ma już za sobą wszystkie formalności związane z realizacją transferu, na które składają się przede wszystkim badania medyczne oraz podpisanie kontraktu.

Ponadto Włoch poinformował, że Paris Saint-Germain skompletowało już wszystkie niezbędne dokumenty. Obecnie PSG pracuje nad oficjalnym potwierdzeniem pozyskania francuskiego defensora. Niewykluczone, że ogłoszenie nastąpi jeszcze dziś.

Bayern na sprzedaży Lucasa Hernandeza zarobi około 45 milionów euro – wliczając w to także różne bonusy. Inne źródła zaznaczają jednak, że kwota ta może wynieść nawet 50 milionów euro. Niezależnie od wszystkiego, pieniądze te i tak zostaną wykorzystane na wykup Kim Min-jae.

Źródło: Romano
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...