DieRoten.pl
Reklama

Neuer: Jesteśmy za to odpowiedzialni

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Niestety, ale zawodnicy Bayernu Monachium z pewnością nie będą dobrze wspominać swojego ostatniego występu w rozgrywkach Ligi Mistrzów…

W ubiegłą środę piłkarze rekordowego mistrza Niemiec mierzyli się na wyjeździe w ramach 1/8 finału Champions League z ekipą Lazio, gdzie obowiązki trenera pełni Maurizio Sarri.

Koniec końców pojedynek na Stadio Olimpico zakończył się porażką mistrzów Niemiec, którzy nie oddali nawet jednego celnego strzału na bramkę rywala… Jedynego gola w tym starciu zdobył Ciro Immobile, który zapewnił swoim kolegom korzystną zaliczkę przed rewanżem w Monachium. Co do przegranej, przed kamerami „DAZN” swoje zdanie wyraził Manuel Neuer.

− Jesteśmy za to odpowiedzialni. Jesteśmy na boisku. Gramy
wyjazdowy mecz Ligi Mistrzów tutaj, w Rzymie. Są dwa mecze. Nie mamy tutaj nic do stracenia – powiedział Neuer.

 

− Dlatego zawsze musimy być w 100 procentach zmotywowani.
Za każdym razem musimy z niecierpliwością czekać na taki mecz. To musi
przychodzić naturalnie. Nie chodzi o brak motywacji, brak chciwości czy zadania
ostatecznego ciosu – dodał.

 

W dalszej części rozmowy z dziennikarzem, kapitan bawarskiego klubu został również zapytany o rewanż z Lazio, który przypomnijmy odbędzie się na początku marca (5.03) w Monachium.

− Wiem, jakich mamy zawodników, jakie charaktery mamy na boisku. Oczywiście, występy muszą się podobać. Musimy trzymać się razem. Musimy sobie pomagać, dużo rozmawiać na boisku. Komunikacja jest ważnym czynnikiem. Wtedy wróci nasza samoocena. Ale oczywiście działa to tylko dzięki ciężkiej pracy – podsumował Manuel Neuer.

 

Źródło: DAZN
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...