DieRoten.pl
Reklama

Naschenweng: To będzie bardzo zacięty mecz

fot. KP
Reklama

Po krótkiej przerwie na arenie międzynarodowej do akcji powracają zawodniczki Bayernu Monachium, gdzie trenerem jest Alexander Straus.

Dokładnie o 18:45, żeńska drużyna Bayernu Monachium powalczy o pierwsze 3 punkty w rozgrywkach Ligi Mistrzyń UEFA. Rywalkami monachijek będzie Paris Saint-Germain, które w pierwszym meczu zostało ograne przez Ajax.

Co do nadchodzącego pojedynku z paryżankami, na temat tej rywalizacji wypowiedziała się Katharina Naschenweng, która jest przekonana, że obie ekipy po niepowodzeniach w pierwszej kolejce Champions League, będą chciały dziś wieczorem nadrobić stracone oczka.

− Gramy w naprawdę dobrej grupie. PSG, ale my również straciłyśmy punkty w zeszłym tygodniu. Obie drużyny będą chciały nadrobić punkty w tym tygodniu – powiedziała Naschenweng.

− Wszyscy będą mogli się przekonać, że w czwartek obie drużyny będą chciały rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść. Myślę, że będzie to bardzo, ale to bardzo zacięty mecz – podsumowała Katharina Naschenweng.

W drugim spotkaniu grupy C, piłkarki AS Romy podejmą na swoim podwórku obecne liderki, czyli drużynę Ajaxu. Początek tego spotkania zaplanowano z kolei o 21:00.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...