DieRoten.pl

Nagelsmann: Serge posiada wyjątkowe umiejętności

04.08.2021, 08:00:06
FotoOlimpik

Choć Serge Gnabry planowo miał wrócić do klubu 26 lipca, to niemiecki skrzydłowy postanowił skrócić swój urlop o kilka dni i zjawił się w klubie zdecydowanie szybciej.

Szczególnie zadowolony z powrotu swojego zawodnika jest Julian Nagelsmann, który doskonale zna skrzydłowego Bayernu – w końcu obaj mieli okazję pracować już razem w TSG Hoffenheim.

Jakiś czas temu w rozmowie z dziennikarzem, na temat Serge’a Gnabry’ego wypowiedział się trener rekordowego mistrza Niemiec, który nie szczędził pochwał pod adresem pomocnika. Opiekun FCB jest przekonany, że 26-latek może wynieść grę monachijczyków na wyższy poziom.

− Cieszę się, że Serge Gnabry powrócił do nas wcześniej niż planowano, ponieważ to typ zawodnika, który potrzebuje rytmu powiedział Nagelsmann.

− Znam Serge’a od dłuższego czasu, może grać na kilku różnych pozycjach. Mam nadzieję, że nie będzie za dużo myślał o poprzednim sezonie mówił dalej.

− Jestem przekonany co do jego umiejętności i jakości. Serge posiada wyjątkowe cechy, które mogą nam pomóc w dobrej grze i wyniosą nas dalej podsumował Julian Nagelsmann.

W minionym sezonie 2020/21, niemiecki skrzydłowy miał okazję rozegrać w sumie 38 spotkań dla Bayernu (wszystkie rozgrywki), zaś jego dorobek w tym czasie to 11 bramek oraz 7 asyst.

źródło: Bild / Sky

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama04.08.2021 12:03
Był słaby sezon, czas na lepszy.
04.08.2021 11:56
dokładnie za duże wahania u niego, to już irytujące mocno było. oby się utrzymywał wyłącznie na tej wysokiej fali.
04.08.2021 10:25
Dobry gracz ale ma za duże wahania formy. Liczę że pod wodzą Nagelsmanna to się zmieni.
04.08.2021 10:17
Oby Nagelsmann był w stanie ustabilizować formę Gnabry'go i już powinno być dobrze, bo Gnabry w formie to przekot.