DieRoten.pl
Reklama

Nagelsmann: Czasami powiem coś nie najmądrzejszego

fot.
Reklama

Na przestrzeni ostatnich dwóch tygodni, Julia Nagelsmann zdołał dwukrotnie podpaść w środowisku piłkarskim swoimi wypowiedziami.

Jedna z nich dotyczyła Harry’ego Kane’a i strzelania bramek w Bundeslidze, zaś druga była związana z Barceloną i przeprowadzanymi transferami, mimo gigantycznego zadłużenia (według doniesień prasowych mowa o 1,35 mld długu).

Jak można było się spodziewać, wypowiedzi trenera FCB zostały krytycznie odebrane przez Antonio Conte (trenera Tottenhamu) oraz Joana Laportę (prezydenta Barcelony), którzy nie pozostali dłużni Nagelsmannowi. Z drugiej strony Julian nie chowa wcale urazy względem reakcji wspomnianej dwójki.

− Rozmawiałem krótko z Antonio Conte. Nie powiedziałem nic dramatycznego o Harrym, tylko że jest dobrym napastnikiem i strzelałby bramki również w Bundeslidze. Tak jak to robi od lat – powiedział Nagelsmann.

− Co do Barcelony, to myślę, że to dobrze, że Pan Laporta zabrał głos. Oczywiście nie znam wszystkich szczegółów. Zadawałem te pytania z punktu widzenia kibica i nie jestem w tym osamotniony. Nie mam z tym problemu – dodał trener.

− Czasem powiem coś spontanicznie, a to nie zawsze jest najmądrzejsze. Nie mam problemu z krytycznymi odpowiedziami na moje słowa. To ważne, że rozmawiałem krótko z Conte i wyjaśniliśmy sobie wszystko – podsumował Julian Nagelsmann.

Pozostając w temacie Harry’ego Kane’a, to warto podkreślić, że mistrzowie Niemiec mają w planach pozyskać Anglika latem 2023 roku – informował o tym niedawno niemiecki „Sport Bild”.

Źródło: Sport1
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...