DieRoten.pl

Nagelsmann chwali Vidovica i Wannera

fot.
Reklama

Jak już kilkukrotnie informowaliśmy, klub ze stolicy Bawarii od ubiegłego poniedziałku przebywa w USA, gdzie odbywa letnie tournée w ramach Audi Summer Tour 2022.

Mistrzowie Niemiec mają już za sobą wiele sesji treningowych, spotkań z kibicami oraz różnych wydarzeń sponsorskich w ramach promowania marki bawarskiego klubu. Ponadto Bayern rozegrał w czwartek pierwszy mecz przygotowawczy do sezonu 2022/23.

Monachijczycy w pojedynku na Audi Field rozbili miejscowy D.C. United 6:2, zaś z bardzo dobrej strony pokazało się wielu zawodników – wśród nich można wymienić takich piłkarzy jak chociażby Paul Wanner czy też Gabriel Vidovic, których pochwalił ostatnio Nagelsmann.

− Poradzili sobie naprawdę dobrze. Paul prezentuje się bardzo dobrze w tym okresie przygotowawczym. Staje się coraz lepszy. Gabi to również wspaniały piłkarz. Widać, że potrafi rozwiązywać każdą sytuację, kiedy jest pod presją – powiedział Nagelsmann.

Przy okazji Julian Nagelsmann został również poproszony o kilka słów wyjaśnień na temat swojej niedawnej wypowiedzi o Barcelonie, która jak podkreślił – mimo ogromnych długów, dokonuje zakupów na lewo i prawo.

− To zostało źle odebrane, to nie był atak na Barcelonę, zadałem tylko pytanie. Przeczytałem o ich sytuacji finansowej i zastanawiałem się, jak to możliwe. Powtórzę - nie chciałem nikogo atakować – podsumował trener Bayernu.

 

Źródło: Sport1
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...