DieRoten.pl

Zanim Bayern Monachium objął Jupp Heynckes po zwolnieniu Carlo Ancelottiego, to w mediach mówiło się między innymi o Thomasie Tuchelu czy Julianie Nagelsmannie.

reklama

Zaraz po zwolnieniu włoskiego trenera z posady trenera FCB niemalże pewnym miało być to, że klub zatrudni Thomasa Tuchela, jednakże pojawiały się również głosy, że monachijczcycy, a zwłaszcza Uli Hoeness będą chcieli ściągnąć już teraz Juliana Nagelsmanna.

Jak dobrze wiemy wybór zarządu FCB padł ostatecznie na legendarnego już Juppa Heynckesa, jednakże media nie zaprzestały spekulacji i nadal często możemy przeczytać w prasie, że latem 2018 "Don Juppa" zastąpi obecny trener TSG Hoffeneheim.

Do całej sytuacji postanowił odnieść się sam zainteresowany, który jest najmłodszym trenerem Bundesligi w historii. 30-latek dał jasno do zrozumienia, że nikt do tej pory z Bayernu nie kontaktował się z nim i nie składał mu oferty.

Nie było żadnego pytania, nikt nie składał mi oferty i nikt z Bayernu nie kontaktował się ze mną − powiedział Julian Nagelsmann.

− Życzę Heynckesowi całego szczęścia tego świata, aby był równie skuteczny i odnosił sukcesy jak w czasach, kiedy odchodził z Bayernu − podsumował niemiecki trener.

Nie wiadomo jednak czy słowa Nagelsmanna to gra słowna, albowiem równie dobrze coś może być na rzeczy, lecz 30-latek nie chce psuć swoich relacji z zawodnikami i klubem TSG. Mimo wszystko "Kicker" zauważa, że głównym kandydatem do objęcia posady trenera FCB w 2018 pozostaje Thomas Tuchel.

źródło: Twitter

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)

reklama15.10.2017 08:16
Poczekamy, zobaczymy. Jeśli sezon dobrze pójdzie Juppowi, to kto wie. Może jeszcze na rok zostanie.
14.10.2017 12:08
No to sytuacja jest jasna. Tuchel.
13.10.2017 23:05
Jeśli oczywiście nadal będzie w takiej formie.
13.10.2017 13:30
Za 2/3 lata możesz być naszym trenerem.
12.10.2017 21:07
Ciężko przewidzieć co się zdarzy po zakończeniu sezonu, czy Heynckes faktycznie będzie trenerem tymczasowym czy może zostanie na dłużej? jeśli jest tylko do czerwca to zarząd musi szukać jego następcy. Jednego jestem pewny, ktokolwiek poprowadzi Bayern w kolejnym sezonie Świat dowie się o tym oficjalnie po zakończeniu sezonu, nie prędzej.
12.10.2017 17:46
I dobrze, za wcześnie. Jeszcze niech kilka lat poczeka.

reklama

reklama