DieRoten.pl
Reklama

Na Lazio bez Daviesa?

fot. livephotosport / Photogenica
Reklama

Wszystko wskazuje na to, że Bayern Monachium będzie musiał sobie radzić w najbliższym czasie bez Alphonso Daviesa. Kanadyjczyk musiał wczoraj opuścić boisko po tym jak w samej końcówce spotkania nabawił się kontuzji kolana.

Bayern Monachium poinformował dzisiaj oficjalnie o wyniku badań reprezentanta Kanady przeprowadzonych po spotkaniu. Przypomnijmy, że Alphonso Davies doznał naciągnięcia więzadła w lewym kolanie.

Jak donosi “Sky”, 23-latek najprawdopodobniej będzie musiał opuścić przynajmniej 2 następne tygodnie. Oznacza to nie mniej, nie więcej tyle, że Davies opuści nie tylko następny mecz na szczycie niemieckiej Bundesligi (“Die Roten” w najbliższą sobotę zmierzą się z liderującym Bayerem 04), ale również pierwsze spotkanie w ramach 1/8 Ligi Mistrzów, w którym Bayern zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z rzymskim Lazio.

Davies w sezonie ligowym 2023/24 wystąpił w 18. meczach zdobywając 1 bramkę oraz zaliczając 3 asysty, Najprawdopodobniej pod jego nieobecność na lewej stronie defensywy zadomowi się Raphaël Guerreiro.


Źródło: Sky
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...