DieRoten.pl
Reklama

Musiala najwyżej ocenionym graczem z pola

fot. skwiot.pl
Reklama

W ramach rozpoczętej w ubiegły poniedziałek przerwy reprezentacyjnej czeka nas w najbliższych dniach wiele spotkań z udziałem zawodników Bayernu Monachium.

Wczorajszego wieczoru mogliśmy oglądać w akcji w sumie pięciu graczy ekipy rekordowego mistrza Niemiec – na Red Bull Arenie w Lipsku niemiecka reprezentacja narodowa podejmowała w ramach Ligi Narodów UEFA reprezentację Węgier.

Choć bukmacherzy stawiali na zwycięstwo Niemców, to nasi sąsiedzi zza Odry pokazali się z bardzo słabej strony i ponieśli zasłużoną porażkę 0:1. Jedynego gola w tym starciu zdobył Adam Szalai, który w przeszłości miał okazję grać m. in. w takich klubach jak FSV Mainz czy Schalke 04 Gelsenkirchen.

Wynik wczorajszego pojedynku sprawił, że ku zaskoczeniu fanów na całym świecie, to Węgrzy awansowali do finałowej czwórki Ligi Narodów (Niemcy zajmują obecnie drugie miejsce). Warto przy okazji podkreślić, że spadek do niższej dywizji zanotowali z kolei Anglicy (porażka 0:1 z Włochami).

Wracając jeszcze do spotkania podopiecznych Hansiego Flicka z Węgrami – po ostatnim gwizdku oceny zawodnikom wystawili dziennikarze „Bilda”. Spośród wszystkich graczy z pola, najwyżej oceniony został Jamal Musiala, który otrzymał „3”. Pozostałe oceny znajdziecie poniżej.

Oceny dla niemieckich piłkarzy:

Ter Stegen (2.0), Hofmann (4.0), Suele (4.0), Ruediger (4.0), Raum (5.0), Kimmich (4.0), Guendogan (4.0), Gnabry (5.0), Mueller (5.0), Sane (5.0), Werner (5.0), Kehrer (4.0), Musiala (3.0), Havertz (4.0), Nmecha (-).

Źródło: Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...