Musiala: Chcemy znów wygrywać

W ramach rozpoczętej przed tygodniem czerwcowej przerwy reprezentacyjnej, piłkarze kadry narodowej Niemiec rozegrali do tej pory 2 spotkania.

Zawodnicy niemieckiej reprezentacji narodowej nie pokazali się jednak w żadnym z ostatnich dwóch sparingów z dobrej strony – podczas gdy w pierwszym meczu ekipa „Die Mannschaft” zanotowała remis 3:3, to w drugim spotkaniu Polska ograła Niemców 1:0.

Z uwagi na zbliżające się EURO 2024 w Niemczech, kibice są zaniepokojeni formą i futbolem prezentowanym przez zespół Hansiego Flicka. Świadomi tego faktu są nie tylko trenerzy, ale i również zawodnicy, o czym też wspomniał Jamal Musiala w rozmowie dla „Sport1”.

− Naszym celem jest powrócić na zwycięski szlak i odzyskać formę. Chcemy również odzyskać nasz rytm. Musimy jednak pozostać nastawieni pozytywnie – powiedział Musiala.

− Teraz musimy wyciągnąć wnioski z każdego naszego ostatniego meczu. Jesteśmy zirytowani wynikami i wiemy, że musimy być lepsi – podsumował Jamal Musiala.

Podopieczni Hansiego Flicka rozegrają jeszcze jeden sparing w ramach ostatniej w tym sezonie przerwy reprezentacyjnej – w najbliższy wtorek drużyna narodowa Niemiec zmierzy się z reprezentacją Kolumbii na Veltins Arenie w Gelsenkirchen.

Źródło: Sport1