DieRoten.pl

reklama

Uwaga!

Prawdopodobnie używasz wtyczki blokującej wyświetlanie reklam. Wyłączając adblocka (albo podobny system) przyczyniasz się do rozwoju DieRoten.pl i sprawiasz, że portal z miesiąca na miesiąc staje się coraz lepszy.
Jeśli uważasz, że któraś reklama jest uciążliwa proszę skorzystaj z formularza kontaktowego i daj nam znać.

Z góry dzięki

Thomas Mueller do tej pory w pierwszej części sezonu zdobył „zaledwie” jedną bramkę w Bundeslidze. Co więcej na swojego gola w niemieckiej lidze zawodnik „Dumy Bawarii” musiał czekać aż 999 minut.

Utrata „bramkostrzelności” Thomasa sprawiła, że znalazł się on w ogniu krytyki, choć co warto podkreślić przez cały czas zadowolony z gry swojego podopiecznego był Carlo Ancelotti.

Jakiś czas temu Mueller znalazł się pod ostrzałem legendarnego już Lothara Matthausa, który stwierdził w jednym ze swoich artykułów w magazynie Bild, że Niemiec nie ma miejsca w ustawieniu preferowanym przez Carlo Ancelottiego.

Kilka dni później swoje zdanie na temat zarzutów Matthausa wyraził sam Carlo Ancelotti. W całym zamieszaniu bierny nie pozostał również kolega z zespołu Thomasa – Robert Lewandowski. Polski snajper podobnie jak „Carletto” wziął Muellera w obronę.

Lepiej jest dla Thomasa jeśli gra zaraz za moimi plecami na środku pola. Ma wtedy więcej miejsca na znalezienie miejsca na boisku – cytuje słowa Lewandowskiego bawarski magazyn TZ.

Jeśli ja ruszam się w lewą stronę, to Thomas błyskawicznie rusza w przeciwną stronę – zakończył polski snajper „Die Roten”, który do tej pory zdobył dla „Bawarczyków” łącznie 20 bramek w 24 spotkaniach.

Jeśli pod uwagę weźmiemy wszystkie dotychczasowe spotkania Thomasa w sezonie 2016/17, to Niemiec może pochwalić się czteroma trafieniami oraz ośmioma asystami.

Źródło: Goal.com

źródło:

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)

reklama11.01.2017 20:40
No właśnie, już troche za długo Muller gra ponizej swoich mozliwosci. Czas wrócić Thomas!
11.01.2017 17:07
Trzeba uczciwie powiedzieć że cały rok 2016 był dla Mullera słaby, najsłabszy w ostatnich latach. Ale nic przecież nie trwa wiecznie i już czas najwyższy by zaczął grać na miarę swych umiejętności. Za tydzień zaczyna się runda wiosenna i wszystko w rękach Thomasa.
11.01.2017 15:35
Zwykłe pierdoły-soczewką,która skupiała zainteresowanie United osobą Mullera,był van Gaal.Teraz,gdy już go tam nie ma,wątpię żeby Anglicy byli zainteresowani tym transferem
11.01.2017 14:55
Nie sugerowałbym się źródłem, do tego słowa zostały wyrwane z kontekstu.
11.01.2017 13:56
http://transfery.info/96622,niezadowolony-mller-dojdzie-do-rozmow

reklama

reklama