DieRoten.pl

Młodzi piłkarze skorzystają na zatrudnieniu Nagelsmanna

22.06.2021, 16:17:54
Foto Olimpik

Podobne artykuły

Na początku lipca dojdzie do niemałej rewolucji w Bayernie Monachium. Najważniejszą zmianą jest oczywiście zmiana na stanowisku trenera pierwszego zespołu.

reklama

reklama

Nowym opiekunem bawarskiego klubu zostanie Nagelsmann, który w ostatnim sezonie prowadził ekipę RB Lipsk. Piłkarscy eksperci nie mają wątpliwości, że pojawienie się 33-latka może oznaczać dla młodych piłkarzy Bayernu Monachium wiele dobrych rzeczy.

Niemiecki szkoleniowiec znany jest z faktu, że lubi promować i stawiać na młodzież, co też udowadniał nie tylko w TSG Hoffenheim, ale i również w RBL. Niemiecki dziennik „Bild” przygotował listę graczy, która może odegrać rolę w planach Juliana.

Christopher Scott

19-letni pomocnik ma idealne warunki i umiejętności, aby odnaleźć się pod wodzą Nagelsmanna. Utalentowany środkowy pomocnik rozegrał już dwa spotkania w pierwszym zespole Bayernu (32 minuty) i zaimponował nie tylko swoją szybkością, ale i również panowaniem nad piłką oraz rozegraniem. Christopher Scott ma stać się kolejnym po Jamalu Musiali piłkarzem, który przebije się do pierwszego zespołu.

Malik Tillman

Malik Tillman uporał się ze wszystkimi problemami zdrowotnymi i jest gotowy do akcji w pierwszym zespole u Nagelsmanna. Młody Niemiec może być elastycznie używany w ofensywie. Fizycznie 19-latek znajduje się na poziomie profesjonalistów z pierwszego zespołu.

− Pod względem fizycznym, Malik znajduje się na poziomie pierwszego zespołu – powiedział Jochen Sauer.

Chris Richards

21-latek podjął z Bayernem właściwą decyzję decydując się na wypożyczenie do Hoffenheim, gdzie stał się graczem wyjściowej XI. Jego przyszłość pozostaje otwarta. Co prawda klub z Sinsheim chciałby zatrzymać Amerykanina, ale Nagelsmann również planuje kadrę z nim. Richards jest bardzo szanowany w Monachium z racji na swój profesjonalizm.

Armindo Sieb

18-letni Armindo Sieb od dłuższego czasu uznawany jest za obiecujący talent w Campusie bawarskiego klubu. Młody pomocnik podobnie jak kilku innych młodych zawodników może zyskać na zatrudnieniu Juliana Nagelsmanna.

Josip Stanisic

21-letni Josip Stanisic otrzymał szansę debiutu w sezonie 2020/21, ale póki co nie wiadomo jaka przyszłość czeka defensora FCB. Jego umowa wygasa tego lata.

źródło: Bild

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama22.06.2021 21:49
Nie wiem czy tak do końca będzie. Na pewno przyjrzy się młodym graczom ale aż takim samobójcom nie jest by wszystkim dać szansę.
22.06.2021 20:07
Mysle ze Chris Richards mogly odpalic u Julka. Zebral doswiadczenie i mogly byc ciekawa opcja do rotacji na SO i PO.
22.06.2021 19:59
Jeżeli ktoś zasługuje to niech dostanie swoją szansę i jeżeli jest dobry to niech ją wykorzysta.
22.06.2021 17:30
Super, oby z sukcesem udało się to wprowadzanie młodych oraz żeby to był odpowiedni poziom piłkarski dla takiego klubu jak Bayern.