DieRoten.pl
REKLAMA

REKLAMA

Min-jae otrzymał zgodę na odejście

fot. vitaliivitleo / Photogenica

Bazując na licznych doniesieniach prasowych, to może być bardzo ciekawe letnie okienko transferowe w wykonaniu Bayernu Monachium.

Każdego dnia jesteśmy zasypywani kolejnymi spekulacjami oraz doniesieniami prasowymi odnośnie potencjalnych ruchów transferowych Bayernu Monachium w ramach letniego okienka transferowego.

REKLAMA

Oprócz licznych wzmocnień (póki co potwierdzono transfer Toma Bischofa), planowane są również odejścia z pierwszej drużyny rekordowego mistrza Niemiec – na sprzedaż wystawieni mają być chociażby Kingsley Coman, Leon Goretzka, czy też Sacha Boey.

Z kolei jak w najnowszym odcinku podcastu „Bayern Insider” poinformowali dziennikarze Christian Falk oraz Tobias Altschaeffl, zgodę na odejście z klubu otrzymał ostatnio Kim Min-jae!

Z ustaleń wyżej wspomnianych reporterów wynika, że Koreańczyk został poinformowany przez władze, że będzie mógł latem zmienić otoczenie klubowe. Decyzja ta została jednak podjęta przez potwierdzeniem odejścia Erica Diera na zasadzie wolnego transferu do AS Monaco.

REKLAMA

Mimo wszystko nawet jeśli „Bawarczykom” ostatecznie uda się pozyskać Jonathana Taha, to w dalszym ciągu Min-jae będzie mógł odejść. Mówi się, że Bayern oczekuje za reprezentanta Korei Południowej około 30-35 milionów euro.

Źródło: Podcast Bayern Insider
GabrielStach

Komentarze

REKLAMA
Trwa wczytywanie komentarzy...