DieRoten.pl
Reklama

Mecz w Madrycie ostatnim występem Gnabry'ego w barwach FCB?

fot. vitaliivitleo / Photogenica
Reklama

Serge Gnabry doznał urazu w rewanżowym spotkaniu z Realem Madryt i jest już pewne, że w tym sezonie nie wystąpi. Co więcej, jak spekulują niemieckie media, może już więcej nie wystąpić w barwach Bayernu.

Serge Gnabry ma być bowiem jednym z pierwszych zawodników na sprzedaż w letnim okienku transferowym. Jedną z głównych przyczyn takiego stanu rzeczy ma być wysoko pensja reprezentanta Niemiec, która ma wynosić aż 19 mln euro brutto. Dodatkowa, mocno chimeryczna dyspozycja oraz liczne urazy mają przekonywać sterników FCB mają przekonywać sterników FCB do sprzedaży 28-latka.

Gnabry wyceniany jest na około 45 mln euro i ma ważną umowę z Bayernem do lata 2026. Jeśli tylko do Bayernu trafi atrakcyjna oferta, to nikt w stolicy Bawarii nie będzie kręcił nosem. Z drugiej jednak strony, sam zawodnik ma się czuć komfortowo w Monachium, a nowy trener “Die Roten” też będzie mieć słowo do powiedzenia na temat przyszłości skrzydłowego.

Serge Gnabry wystąpił w obecnym sezonie w 20. meczach, w których zdobył 5 bramek i zaliczył 2 asysty. Jego ogólny bilans w FCB jest więcej niż poprawny - 238 meczów, 86 gole i 53 asysty. Otwartym póki co pozostaje pytanie, czy jeszcze będzie mieć szansę go poprawić...

Źródło: TZ.de
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...