DieRoten.pl
REKLAMA

REKLAMA

Mecz Bayernu II przełożony

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com

Podczas gdy pierwszy zespół Bayernu wciąż czeka na oficjalny początek sezonu 2025/26, druga drużyna ma już za sobą trzy mecze nowej kampanii ligowej.

Rezerwy Bayernu Monachium czeka korekta w terminarzu Ligi Regionalnej. Spotkanie z Wacker Burghausen, pierwotnie zaplanowane na piątek 19 września, zostało przełożone i odbędzie się dopiero 5 grudnia o godzinie 19:00 na stadionie Gruenwalder. Starcie to będzie zarazem ostatnim występem monachijskiego zespołu w 2025 roku.

REKLAMA

Tymczasem drużyna prowadzona przez Holgera Seitza koncentruje się na nadchodzącym hicie rozgrywek. W piątek 15 sierpnia, w ramach 4. kolejki, Bayern II zmierzy się z wiceliderem tabeli – SpVgg Unterhaching. Mecz na Gruenwalder Stadion rozpocznie się o godzinie 19:00 i zapowiada się jako kluczowy pojedynek w kontekście walki o utrzymanie pozycji lidera.

Podopieczni Seitza rozpoczęli sezon 2025/26 w znakomitej formie, a szkoleniowiec pierwszej drużyny, Vincent Kompany, bacznie obserwuje występy rezerw. Dla wielu młodych zawodników to szansa, by zaprezentować się sztabowi pierwszego zespołu i zapracować na debiut w Bundeslidze.

Starcie z Unterhaching może okazać się testem nie tylko umiejętności, ale także mentalnej odporności zespołu, który chce zakończyć rok w fotelu lidera.

Źródło: FCB
GabrielStach

Komentarze

REKLAMA
Trwa wczytywanie komentarzy...