DieRoten.pl

Matthaeus o zmianach w FCB: Widzę Kahna jako prezesa

19.11.2018, 00:42:07
Photogenica

Sytuacja w Bayernie Monachium w ostatnich miesiącach zrobiła się na tyle poważna, że od pewnego czasu co chwilę słyszy się o zmianach w zarządzie bawarskiego klubu.

Ponadto jakiś czas temu sam Uli Hoeness dał jasno do zrozumienia, że planuje kontynuować swoją pracę na stołu prezydenta jeszcze przez 2 lub 3 najbliższe lata. Po tym okresie Niemiec będzie chciał przekazać pałeczkę komuś innemu − komuś mającemu przede wszystkim doświadczenie boiskowe.

Ostatnio w niedawnej rozmowie na temat możliwych zmian w strukturach Bayernu Monachium wypowiedział się legendarny zawodnik tego klubu i kadry narodowej Niemiec − Lothar Matthaeus. W roli nowego prezydenta 57-latek widzi Karla-Heinze Rummenigge.

Widziałbym Uliego Hoenessa jako honorowego prezydenta Bayernu, tak jak Franz Beckenbauer. W roli nowego prezydenta klubu widzę z kolei Karla-Heinze Rummenigge − powiedział Lothar Matthaeus.

− Stołek prezesa powinien zaś przejąć Oliver Kahn. Dyrektor sportowy i jego posada? Jeśli Brazzo nie sprawdzi się, to wtedy wyobrażałbym sobie na jego miejscu Olivera Mintzlaffa. On wykonuje świetną robotę w RB Lipsk − zaznaczył Niemiec.

Matthaeus w swojej wypowiedzi sporo uwagi poświęcił osobie Olivera Kahna, który został przecież przez niego wskazany jako nowy prezes Bayernu. Legendarny gracz FCB jest przekonany, że "Tytan" byłby świetnym wyborem na to stanowisko.

Oliver Kahn jest twarzą Bayernu, on posiada DNA Bayernu w sobie. Oli jest doskonałym znawcą futbolu. Zawsze był ambitny, zawsze był wykształcony, nawet w ekonomii. Ufam mu, że wprowadzi klub w przyszłość − podsumował Matthaeus.

źródło: Bild.de
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama19.11.2018 21:12
Może i dobra opcja. Ale trudno powiedzieć jak sprawdziłby się jako działacz.
19.11.2018 19:25
On albo Effenberg. Mają charyzmę i w kaszę dmuchać sobie nie dają. Takich właśnie ludzi potrzebuje Bayern!!
19.11.2018 09:58
Kahn jako przywódca na boisku był geniuszem, rola prezesa to coś innego ale to nie oznacza że nie da rady. Ciekawa czy dostanie jakąś posadę w Bayernie.
19.11.2018 02:53
Takie rozwiązanie było by bardzo dobre.

reklama