DieRoten.pl
Reklama

Matthaeus: Kane? Byłby to kolejny powód do gratulacji FCB

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Wielomiesięczna saga i ostatecznie odejście Roberta Lewandowskiego z Bayernu sprawiło, że na przestrzeni ostatnich tygodni w mediach pojawiło się wiele plotek odnośnie potencjalnych następców.

Media od dłuższego już czasu łączą z Bayernem kolejnych napastników, ale jak poinformował ostatnio „Sport1”, wraz z transferem 17-letniego Mathysa Tela, monachijczycy kończą poszukiwania nowej „9” na rynku w 2022 roku.

Niemniej jednak „Bawarczycy” mają planować za rok ściągnąć Harry’ego Kane’a, zaś sam Anglik ma być otwarty na taki ruch. Zdaniem legendarnego Lothara Matthaeusa, pozyskanie kapitana angielskiej reprezentacji byłoby wielkim atutem dla Bundesligi i całego Bayernu.

− Gdyby w przyszłości Harry Kane również dołączył do Bayernu, byłoby to trzecie wielkie międzynarodowe nazwisko po Mane i de Ligcie – stwierdził Matthaeus.

− Byłby to kolejny dowód na to, że Bundesliga jest szanowana, uznawana i śledzona z wielkim zainteresowaniem. Anglik byłby niewątpliwie kolejną wielką atrakcją BL – mówił dalej.

− Kane za Lewandowskiego byłby kolejnym powodem do pogratulowania Bayernowi polityki transferowej – podsumował Lothar Matthaeus.

Harry Kane od momentu swojego debiutu w pierwszym zespole Tottenhamu, miał okazję wystąpić w sumie w 388 meczach o stawkę, w których zaliczył udział przy 356 bramkach „Kogutów” – na wynik ten przełożyło się 247 goli oraz 59 asyst.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...