DieRoten.pl

Zwolnienie Carlo Ancelottiego wywołało niemałe poruszenie wśród trenerów na całym piłkarskim globie. Swoje poparcie dla Włocha wyrazili między innymi Guardiola, Klopp czy Conte.

reklama

Jak się dowiedzieliśmy ze słów Javiego Martineza, na zwolnienie Ancelottiego zareagował źle James Rodriguez, który był niezadowolony i zrozpaczony, kiedy klub ogłosił decyzję o rozstaniu z włoskim trenerem.

Mimo wszystko Hiszpan podkreślił w rozmowie z niemieckim „Sport1”, że każdy piłkarz Bayernu jest profesjonalistą i skupia się na tym co będzie, podobnie zresztą jak James.

− Oczywiście, że James był niezadowolony i zawiedziony tym co stało się, ponieważ Carlo jest wspaniały zarówno jako trener jak i człowiek powiedział Javi Martinez.

− Koniec końców wszyscy jesteśmy profesjonalistami i musimy patrzeć w przyszłość. James o tym wie. Pomożemy mu. Każdy z nas wie, że jest on wspaniałym piłkarze podsumował hiszpański zawodnik.

To właśnie Carlo Ancelotti miał decydujący głos przy ściągnięciu Jamesa Rodrigueza do Bayernu Monachium, który trafił na Allianz Arenę z Realu Madryt na zasadzie dwuletniego wypożyczenia.

źródło: Sport1.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (10)

reklama13.10.2017 13:27
Trzeba go tylko wystawiać w 1. składzie a pokaże co potrafi.
13.10.2017 08:39
Może niech chłopaki zabiorą go na spacer i lody to mu się humorek poprawi. James smutny, oj oj oj
13.10.2017 06:26
Kilka spotkań, bramek i asyst i na pewno mu polepszą humor. Byle tylko Jupp na niego stawiał.
12.10.2017 21:23
No właśnie sporo ludzi myśli, że za Juppa James będzie tylko na ławce, choć jeszcze ani jednego meczu nie zagrali, a dla mnie oczywiste jest, że szansę dostanie zarówno on jak i Tomek, a także cała reszta. Co do aklimatyzacji to miałem na myśli to, że fajne gdy inny piłkarz mówi, że drużyna mu pomoże, bo widocznie zwolnienie Carlo musiało na niego wpłynąć negatywnie, skoro sam Martinez o tym powiedział.
12.10.2017 21:09
Ja nie rozumiem o co w tym chodzi? czy Jupp powiedział że James nie ma szans na grę? ja nie słyszałem, nie wiem czy jest coś o czym nie wiemy? jakieś dziwne to zachowanie Kolumbijczyka? Czyżby źle przebiegała jego aklimatyzacja?
12.10.2017 20:48
Jasne że za dużo nie grał, gdyby Carlo dał mu od razu kilka spotkań na podbudowanie, to Muller i spółka by poszaleli, Kolumbijczyk jeszcze dobrze się nie zadomowił w Bayernie a Tomek już płakał o ławkę.
Oczywiście James to dorosły facet, było mu przykro czy nie, teraz musi wziąć się w garść i pokazać Juppowi z jak najlepszej strony, umiejętności na pierwszy skład ma, pytanie tylko czy psychicznie da radę, bo faktycznie lekki z niego płaczek. Czekam na rozwój sytuacji.
12.10.2017 20:31
Może nie od razu płaczek, choć z drugiej strony zachować się jak profesjonalista musi. Znał Carlo i zapewne to jego osoba przyczyniła się do tego, że James jest w Bayernie, w klubie kompletnie nowym dla niego, nie zna języka, z graczy chyba też nikogo nie zna, więc jakby nie było to do Carlo miał najbliżej, a ten nagle odchodzi, to chłopak się przejął, może liczył, że to właśnie pod okiem Ancelottiego rozwinie się jeszcze bardziej i będzie mieć wsparcie, przynajmniej na początku przygody z Bayernem, pomijając fakt, że mimo wszystko za dużo to nie grał.
Cieszy to, że Martinez zapowiada pomoc w dalszej aklimatyzacji Jamesa, trzeba wsparcia i zaufania dla niego, a z pewnością jeszcze nieraz nam to odpłaci.
12.10.2017 19:16
Jak zwykle ten płaczek, zachowuje się jak rozkapryszone dziecko.
12.10.2017 18:26
Po cholerę go kupowaliśmy, skoro od punktów ważniejsze jest niańczenie "szukającego formy" od prawie 2 lat?

Mam nadzieję, że Jupp nie pozwoli na prywatę i będzie grał lepszy, a miejsce urodzenia, sympatie czy nacjonalizm, nie będą miały znaczenia.
12.10.2017 17:23
I tak na niego nie stawiał,więc pozycja Jamesa w zespole się od tego nie zmieni.

reklama

reklama