DieRoten.pl
Reklama

Marotta: Nie ogłosimy dziś transferu Pavarda

fot. Shutterstock
Reklama

Saga transferowa z udziałem Benjamina Pavarda trwa w najlepsze. Niewykluczone jednak, że koniec końców Francuz ostatecznie opuści stolicę Bawarii.

Ostatnie dni to wysyp informacji na temat dalszej przyszłości francuskiego defensora w Bayernie Monachium. Thomas Tuchel co prawda walczy o pozostanie Benjamina, ale wicemistrz świata z 2022 roku nie zmienił zdania i wciąż pragnie odejść z bawarskiego klubu.

Obecnie największe szanse na transfer Pavarda ma Inter, który walczy o ściągniecie obrońcy w letnim okienku transferowym. Dziś na temat reprezentanta Francji dość optymistycznie wypowiedział się prezes mediolańczyków, czyli Giuseppe Marotta.

− Nie ogłosimy dziś transferu Benjamina Pavarda, ale jesteśmy w dobrej pozycji. Jesteśmy ambitni i robimy co możemy, aby pozyskać Pavarda – powiedział Marotta.

− Wierzymy, że możemy go pozyskać, to nie są złudne nadzieje – podsumował szef Interu.

Jak wynika z wczorajszych wieczornych informacji Di Marzio, Inter oferuje teraz 27 milionów euro podstawy plus 3 miliony euro w formie bonusów. Najbliższe godziny mogą być decydujące. Włosi są nastawieni optymistycznie, zwłaszcza że Pavard wciąż naciska FCB na transfer.

Źródło: Różne
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...