DieRoten.pl
Reklama

Maric: Popełniliśmy zbyt wiele błędów

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

Młodzieżowy zespół Bayernu Monachium do lat dziewiętnastu ma już za sobą kolejne spotkanie w ramach rundy wiosennej sezonu 2023/2024.

W ubiegły weekend do akcji na krajowym podwórku powrócili piłkarze młodzieżowego zespołu Bayernu Monachium do lat dziewiętnastu, gdzie obowiązki trenera pełni Rene Maric.

Tym razem w ramach 21. kolejki rozgrywek ligowych, piłkarze FCB U-19 mierzyli się na własnym podwórku z aktualnymi mistrzami Niemiec w kategorii U-19, czyli FSV Mainz. Choć pojedynek był w miarę wyrównany, to ostatecznie 3 punkty przypadły moguncjanom…

Jeśli natomiast o bramkach dla bawarskiego klubu, to na listę strzelców wpisali się tamtego popołudnia kolejno Adin Licina oraz Liul Alemu. 

− Graliśmy przeciwko spodziewanie trudnemu przeciwnikowi, który jest aktualnym mistrzem Niemiec i przeszedł długą drogę w Lidze Młodzieżowej. Wiedzieliśmy, że musimy dużo inwestować w piłkę i dobrze sobie z tym poradziliśmy – powiedział po meczu trener Maric.

− To, co nie było tak dobre, to fakt, że sami nie stworzyliśmy wystarczającej liczby okazji bramkowych. Musimy nadal nad tym pracować i szukać rozwiązań pod presją. W końcówce popełniliśmy zbyt wiele błędów, dlatego Mainz odniosło niewielkie, ale zasłużone zwycięstwo – podsumował Rene Maric.


Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...