DieRoten.pl
Reklama

Marca: Bayern o krok od finalizacji transferu Rice’a!

fot. PodStadionem.pl
Reklama

Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom prasowym, to klub ze stolicy Bawarii ma być o krok od finalizacji transferu Declana Rice’a z West Ham United.

Z informacji ujawnionych przez dziennikarza Jose Felixa Diaza, mistrzowie Niemiec mają być bardzo bliscy finalizacji transferu Declana Rice’a, który pełni funkcję kapitana West Ham United.

Reporter hiszpańskiej „Marki” nie podał więcej szczegółów, ale jak napisał w social mediach – Bayern Monachium finalizuje już ten ruch. Nieoficjalnie mówi się (bazując na doniesieniach z ostatnich dni), że Anglik może kosztować około 100 milionów euro.

Choć niektórzy sceptycznie podchodzą do źródła tych wiadomości, to warto przypomnieć, że „Marca” jako pierwsza informowała chociażby o przenosinach Lucasach Hernandeza do FCB, czy też wypożyczeniu Jamesa Rodrigueza.

Declan Rice

24-letni Rice nominalnie jest defensywnym pomocnikiem, ale miał też okazję niejednokrotnie grać na środku obrony. Anglik o irlandzkim pochodzeniu rozegrał w tym sezonie 49 spotkań dla West Hamu, zaś jego dorobek to 5 goli oraz 4 asysty. Szacunkowa wartość kapitana angielskiego klubu to około 80 milionów euro.

Jeśli zaś mowa o jego dotychczasowej przygodzie z „Młotami”, to jego bilans prezentuje się następująco (nie uwzględniając występów dla młodzieżowych zespołów):

− 244 meczów
− 15 bramek i 13 asyst

 

Źródło: Marca
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...