DieRoten.pl

Mane o krok od Al-Nassr!

28.07.2023, 14:29:50
Vlad1988 / Shutterstock.com

Według mediów Senegalczyk lada dzień może zostać ogłoszony zawodnikiem Al-Nassr.

Przed chwilą pojawiła się dosłownie masa informacji na temat przenosin Sadio Mane do Al-Nassr. Podsumujmy więc doniesienia od różnych dziennikarzy z ostatnich minut.

Fabrizio Romano

Bayern jest w stałym kontakcie z Al-Nassr, aby osiągnąć porozumienie ws. transferu Sadio Mane. Senegalczyk jest coraz bliżej przenosin do Al-Nassr, a rozmowy, które są już zaawansowane, postępują bardzo szybko od wczoraj.

Kerry Hau

Transfer Sadio Mane do Al-Nassr jest coraz bliższy realizacji. Senegalczyk jest otwarty na zmianę otoczenia. Choć nie osiągnięto jeszcze ostatecznego porozumienia między klubami, to wszystko wskazuje na to, że ruch ten wkrótce zostanie sfinalizowany.

Tobi Altschaeffl

Sadio Mane wkrótce przeniesie się do Al-Nassr. Do ustalenia pozostały już ostatnie szczegóły, a transfer jest na ostatniej prostej. Tak samo twierdzi bliski przyjaciel Mane, Papa Mahmoud Gueye. Francuski dziennikarz z "Canal+", Malick Traore, natomiast podał już nawet termin testów medycznych, które miałaby odbyć się w najbliższą niedzielę, w Dubaju.

Florian Plettenberg

Jak na razie dziennikarz "Sky" jest jedynym reporterem, który zaprzecza, że transfer jest bliski finalizacji. Choć, jak twierdzi, Al-Nassr rzeczywiście ma być najbardziej prawdopodobnym kierunkiem dla Senegalczyka, to jednak negocjacje mają nie być jeszcze zaawansowane.

Widzimy zatem, że doniesień jest mnóstwo. Możemy jednak przypuszczać, że wkrótce Sadio Mane opuści Bawarię i stanie się nową gwiazdą Saudi Pro League.

źródło: Różne

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)29.07.2023 11:43
28.07.2023 22:25
Tam będzie gwiazdą.
28.07.2023 22:06
Niech odchodzi. Tel potrzebuje jego czasu na boisku do rozwoju!
#MiaSanMia
28.07.2023 17:32
Mimo że transfer tego piłkarza był dla naszego klubu porażką to wypada podziękować za wszystko. Dla mnie najważniejsze że finansowo nie straciliśmy.
28.07.2023 14:57
Żegnamy !!!!! Porażki !!!!