DieRoten.pl
Reklama

Mane dogadał się z Al Nassr!

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Jeśli najnowsze doniesienia okażą się prawdziwe, to bardzo możliwe, że jeszcze przed letnim tournée po Azji, Bayern Monachium pożegna się z kolejnym graczem pierwszego składu.

Tym razem mowa jest o senegalskim pomocniku rekordowego mistrza Niemiec, czyli Sadio Mane, który z pewnością nie ma za sobą udanych miesięcy w Monachium.

W ostatnich dniach w mediach krążyło wiele plotek odnośnie możliwego odejścia reprezentanta Senegalu i choć wtedy wydawało się to raczej mało prawdopodobne, to najnowsze doniesienia sugerują teraz coś zupełnie innego – 31-latek może być o krok od transferu!

Al Nassr dogadało się już z Mane

Z informacji ujawnionych wczoraj wieczorem przez francuski „L’Equipe” mogliśmy się dowiedzieć, że Sadio po serii rozmów z Al Nassr, miał uzgodnić warunki długoletniego kontraktu z Saudyjczykami. Mówi się, że w zasadzie Mane osiągnął już pełne porozumienie z nowym klubem.

Transfer nie został jeszcze sfinalizowany, albowiem teraz dogadać muszą się kluby. Niedawno spekulowano, że Bayern będzie chciał co najmniej 30 milionów, jednakże kwota ta nie powinna stanowić najmniejszego problemu dla saudyjskiego klubu.

Romano potwierdza

Podobnie sytuacje opisał włoski dziennikarz i ekspert telewizyjny – Fabirizo Romano. Mane co prawda chciał zostać w Monachium, ale fakt, że FCB cały czas dążyło do jego sprzedaży sprawił, że Sadio poczuł, iż nie jest potrzebny monachijczykom, dlatego też po rozmowach z Al Nassr w ostatnich godzinach niemalże przyklepał swój transfer.

Źródło: Różne
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...