DieRoten.pl
Reklama

Mane chce udowodnić swoją wartość w Bayernie

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

W ostatnich dniach i tygodniach pojawiło się sporo doniesień prasowych na temat dalszej przyszłości Sadio Mane w zespole rekordowego mistrza Niemiec.

Choć na początku wszyscy chwalili klub i władze za transfer Sadio Mane, to po kilku miesiącach, senegalski pomocnik został uznany za jedną z największych pomyłek w historii Bayernu, biorąc pod uwagę kwotę transferową oraz zarobki gwiazdy FCB.

W związku z tym w mediach pojawiło się sporo informacji na temat możliwego rozstania z reprezentantem Senegalu. W grę mają wchodzić między innymi przenosiny do Arabii Saudyjskiej czy też powrót do angielskiej Premier League, gdzie zainteresowany ma być chociażby Newcastle.

Ile jednak w tych wszystkich plotkach jest prawdy? Sytuacji skrzydłowego postanowili przyjrzeć się dziennikarze Christian Falk oraz Tobiasz Altschaeffl w najnowszym odcinku podcastu ,,Bayern Insider''.

Sadio chce udowodnić swoją wartość

Sadio Mane pragnie udowodnić swoją wartość w klubie i wyprowadzić wszystkich z błędów. Senegalczyk nie chce odchodzić z Bayernu, dlatego też nie zamierza obecnie wysłuchiwać jakichkolwiek ofert z innych drużyn, jako że jego celem pozostaje walka w FCB.

Ostatnie słowo w sprawie przyszłości 31-latka nie zostało jeszcze powiedziane. Choć pomocnik nie chce odchodzić, to potencjalnie lukratywna oferta oraz projekt sportowy mogłyby go przekonać do zmiany zdania – Chelsea, Newcastle oraz Manchester United wyrażają zainteresowanie. Na ten moment jest jednak zbyt wcześnie na konkrety.

Sadio Mane

Jeśli mowa o pierwszym sezonie Sadio w barwach Bayernu Monachium, to miał on okazję rozegrać łącznie 38 spotkań, w których to strzelił 12 bramek oraz zanotował 6 asyst.

Źródło: Sport Bild / Bayern Insider
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...