DieRoten.pl

Były gracz Bayernu Monachium Luca Toni przyznał w rozmowie z dziennikarzami, że klub podjął odważną decyzję zwalniając trenera na początku sezonu.

reklama

Włoch, który w przeszłości reprezentował barwy Monachijczyków zgadza się z decyzją zarządu odnośnie zwolnienia Carlo Ancelottiego –

To jasne, że coś w szatni pękło. Myślę, że Bayern podjął dobrą decyzję zmieniając trenera w odpowiednim momencie. Teraz wszystko idzie w dobrym kierunku pod wodzą Heynckesa – powiedział Luca Toni.

Mistrz Świata z 2006 roku wyraził także swoją opinię na temat sytuacji Włochów przed mundialem w Rosji –

Włochy? To był zły mecz dla nich. Muszą jednak dzisiaj absolutnie pokonać Szwecję i pojechać na MŚ. To byłby prawdziwy bałagan jeśli nie zakwalifikowaliby się. Zdobyliśmy przecież mistrzostwo świata tutaj w Niemczech 11 lat temu – zakończył 40-latek.

źródło: Sport1

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama15.11.2017 08:28
To są jaja jednak, żeby Włochów na MŚ nie było!
14.11.2017 09:52
No i Włochy nie dały rady i w Rosji ich nie zobaczymy:) Wiem że niektórzy ubolewają ale ja nigdy nie lubiłem ich stylu gry i cieszę się że na mistrzostwa nie jadą. Teraz Carlo raczej kadry nie obejmie, stawiam że zostanie selekcjonerem Chorwacji.
14.11.2017 09:45
Fajnie że nie broni go tylko dlatego, że to jego rodak, co częste w środowisku piłkarskim.
13.11.2017 22:27
Nie był to najlepszy okres dla carlitoo może w następnym klubie będzie ku szło lepiej
13.11.2017 21:22
Ja na ten bałagan liczę, na razie Włochy mają problemy, zbliża się koniec pierwszej połowy a wynik jest wciąż remisowy:) Oczywiście chcę zaznaczyć że kibicuję Szwedom, chcę widzieć łzy makaroniarzy:)

reklama