DieRoten.pl

Lewandowski: Najlepsze dopiero przede mną

21.11.2019, 10:45:38
FotoOlimpik

Chyba nikt nie ma najmniejszych wątpliwości, że 31-letni Robert Lewandowski jest na ten moment najlepszym środkowym napastnikiem na całym piłkarskim globie.

Polak potwierdza to w każdym meczu, notując świetne występy i strzelając co najmniej jedną bramkę w niemalże każdym meczu (z wyjątkiem starcia z VfL Bochum w Pucharze Niemiec). Nie dalej jak wczoraj w niemieckim dzienniku „Sport Bild” ukazał się obszerny wywiad z 31-latkiem, który poruszył wiele istotnych kwestii związanych między innymi ze swoją formą.

Robert Lewandowski w rozmowie z dziennikarzem przyznał, że bardzo ciężko pracował na formę jaką obecnie prezentuje. Poza tym najlepszy strzelec FCB nie czuje się wcale jakoby miał 31 lat, zwłaszcza że wykonane testy wykazują, iż biologicznie jest znacznie młodszy.

Bardzo ciężko pracowałem na taką formę. Wszystko układa się perfekcyjnie, zaś moje ciało czuje się dobrze. Nie mam jednak zamiaru spoczywać na laurach – chcę być jeszcze lepszy. Mój paszport może potwierdza, że mam 31 lat, ale nie czuje się jako 31-latek – powiedział Lewandowski.

− Najlepszy okres dla mnie dopiero się zaczął i mam tylko nadzieję, że potrwa jeszcze kilka najbliższych lat. Najlepsze dopiero przede mną – mówił dalej.

− Wykonałem testy mojego biologicznego wieku. Jak się okazało jestem znacznie młodszy niż wynika z mojego paszportu – podsumował najlepszy strzelec Bayernu Monachium.

Póki co Robert Lewandowski miał okazję wystąpić w 18 oficjalnych meczach bawarskiego klubu, zaś jego imponujący dorobek to 23 bramki! W samej tylko Bundeslidze Polak ma 16 goli, co czyni absolutnym liderem w klasyfikacji strzeleckiej.

źródło: Bundesliga.com / Sport Bild
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama21.11.2019 16:25
My też mamy taka nadzieję:)
21.11.2019 12:36
Świetne wiadomości Robert, już jesteś Hegemonem a do tego po prostu wzorem do naśladowania i to nie tylko dla piłkarzy. Powodzenia dalej!
21.11.2019 11:20
Prowadzi się mega profesjonalnie więc nie dziwię, że oszukuje organizm. Nie w głowie mu imprezki czy jednorazowe dmuchane laleczki tylko ciągła praca. Dieta, wypoczynek, poznawanie swoich granic i możliwości pozwoli na granie na najwyższym poziomie jeszcze kilka lat. Pod tym względem przypomina Ronaldo. Swoją drogę ciekawe na jaki wiek wskazał mu test wieku biologicznego.

reklama