DieRoten.pl
Reklama

Leeds daje 10 mln euro za Nuebela

fot. Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Dzieje się w Monachium – w najbliższych dniach powinniśmy być świadkami kilku kolejnych ruchów transferowych w pierwszym zespole rekordowego mistrza Niemiec.

Mowa nie tylko o wzmocnieniach w drużynie Thomasa Tuchela, ale i również odejściach. Bazując na doniesieniach prasowych z kilku ostatnich dni, klub ze stolicy Bawarii najpewniej lada dzień pożegna Alexander Nuebel.

Jak już informowaliśmy wcześniej, niemiecki golkiper znajduje się na celowniku wielu klubów, ale do tej pory tylko dwa z nich poczyniły konkretne kroki – mowa o niemieckim VfB Stuttgart oraz angielskim Leeds United.

VfB Stuttgart

Alex był widziany w czwartek w Stuttgarcie, gdzie odbył spotkanie z szefami i trenerem VfB. Mówi się, że klub dąży do wypożyczenia Nuebela z zachowaniem opcji wykupu. Niemiecki klub ma bardzo dobre szanse, ale póki co nie zapadła jeszcze żadna decyzja. Pewnym jest natomiast, że FCB preferowałoby sprzedaż.

Leeds United

W przeciwieństwie do Stuttgartu, Anglicy są gotowi pozyskać Niemca na zasadzie transferu definitywnego. Jakby tego było mało, to Leeds ma zaoferować nawet 10 milionów euro, podczas gdy monachijczycy oczekiwali niedawno od 5 do 8 milionów euro.

Nuebel nie podjął jeszcze decyzji, ale powinno to nastąpić najpewniej do tej niedzieli. Przypominamy zarazem, że „Bawarczycy” będą chcieli umieścić w umowie sprzedaży Alexa klauzulę odkupu w przyszłości.

Źródło: Sky / Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...