DieRoten.pl
Reklama

Lee: Ranos i Marusic bardzo mi pomogli

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

W sierpniu minionego roku, Bayern Monachium zdecydował się na transfer definitywny Hyun-ju Lee, który wcześniej był wypożyczony do FCB z Pohang Steelers.

Koreańczyk bardzo szybko przekonał do siebie kierownictwo sportowe, dlatego też zdecydowano się go pozyskać na stałe z Pohang Steelers.

Hyun-ju Lee występuje w zespole Bayernu II, dla którego zdobył póki co 8 bramek i 2 asysty w 17 meczach o stawkę. Ponadto od czasu do czasu, 20-letni pomocnik trenuje też pod okiem Juliana Nagelsmanna. Niedawno udzielił on wywiadu dla „FCB.de”, w którym to odniósł się do swojej integracji i spędzania czasu wolnego.

− Mieszkam na Campusie, co nadal bardzo pomaga mi w integracji. Lubię spędzać czas na zewnątrz i w Monachium. Często chodzę na spacery i wiele rzeczy już widziałem, np. Marienplatz, Ogród Angielski czy Park Olimpijski – powiedział Lee.

− Poza tym lubię rozmawiać przez telefon z przyjaciółmi z Korei lub udać się w podróż do Norymbergi, aby zobaczyć się z moim kumplem Yun-sang Hongiem – dodał.

− Grant (Ranos – przyp. red.) i Gaba (Marusic – przyp. red.) bardzo mi pomogli, oni również mieszkają na Campusie i oprowadzili mnie na początku. Dobrze się dogadujemy. Grant zawsze jeździ ze mną na treningi na Saebener Strasse – mówił dalej.

Lee został również zapytany przez dziennikarza, czy po transferze Taichi Fukuia (japońskiego pomocnika) pomoże mu w integracji i jego pierwszych tygodniach w Monachium.

− Tak, postaram się mu pomóc. Kiedy przyjechał do Monachium, wytłumaczyłem mu kilka rzeczy o Campusie, jak działa transport publiczny czy jak zamawiać jedzenie (śmieje się). Ale dla nas to też nie jest łatwe, bo nasze języki wcale nie są podobne – podsumował Hyunju Lee.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...