DieRoten.pl
Reklama

Laimer wznowił trening z piłką!

fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Reklama

Kolejne bardzo, ale to bardzo dobre wiadomości docierają do nas prosto z ośrodka treningowego Bayernu, który mieści się przy Saebener Strasse.

Podczas gdy pierwsza drużyna bawarskiego klubu rozegra dziś w Leverkusen swój 21. oficjalny mecz w sezonie ligowym 2023/24, dzisiejszego poranka przy Saebener Strasse pojawił się Konrad Laimer.

Jak już doskonale wiemy, Austriak boryka się od spotkania z Unionem Berlin z kontuzją łydki, ale jak informują niemieckie media, pomocnik FCB wykonał kolejny wielki krok w swojej rehabilitacji i powrocie do pełnej sprawności!

Dziennikarz Victor Catalina poinformował dosłownie przed chwilą, że po serii kilku treningów biegowych w ostatnich dniach, rankiem reprezentant Austrii mógł ukończy pierwsze zajęcia z piłką od 24 stycznia.

Na ten moment nie wiadomo dokładnie, kiedy „Konny” wznowi pełne treningi z zespołem, ale nie można wykluczyć, że nastąpi to już w przyszłym tygodniu. Niemniej jednak udział Laimera w pojedynku Ligi Mistrzów z Lazio (14 lutego) z pewnością będzie jeszcze zbyt wczesnym krokiem.

Źródło: AZ
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...