DieRoten.pl
Reklama

Laimer: Pozycja nie ma dla mnie znaczenia

fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Reklama

Wśród zawodników, którzy tego lata zostali pozyskani przez Bayern Monachium, wyróżnić możemy między innymi Konrada Laimera.

Austriacki pomocnik został ściągnięty na zasadzie wolnego transferu z myślą o grze w środku pola, ale mając na uwadze fakt, że Konrad może również grać na prawej obronie, ostatnio Laimer miał okazję zaprezentować tam swoje możliwości w starciu z Gladbach.

Co prawda 26-latek pojawił się na boisku dopiero w drugiej połowie, ale mimo wszystko pokazał się z bardzo dobrej strony i potwierdził tylko swoją jakość. Podczas wywiadu dla telewizji „Sky”, zapytany o swoją pozycję, przyznał wprost, iż tak długo jak gra, nie ma ona dla niego żadnego znaczenia. Ponadto „Konny” odniósł się do wygranej z Borussią.

− Ujmijmy to w ten sposób - w końcu fajnie jest grać. To, czy w środku pola, czy na prawej obronie, zależy od trenera. Ale ja wolę być na boisku, niezależnie od tego, na jakiej pozycji gram – powiedział Konrad Laimer.

− Próbowaliśmy raz za razem i w końcu zostaliśmy nagrodzeni. To było zasłużone zwycięstwo – dodał.

− Zadanie od Tuchela? Miałem wnieść energię i myślę, że zrobiłem to bardzo dobrze. Było zdecydowanie fajnie, ale najważniejsze są trzy punkty – podsumował Konrad Laimer.

Licząc wszystkie dotychczasowe spotkania, Konrad Laimer miał okazję wystąpić łącznie w 4 meczach dla Bayernu, spędzając na boiskach 120 minut.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...