DieRoten.pl
Reklama

Lahm: Kane? Bayern zwykle ściąga zawodników, których chce

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Nie ulega wszelkiej wątpliwości, że od dłuższego już czasu, tematem numer jeden związanym z Bayernem Monachium w mediach jest transfer Harry’ego Kane’a.

Póki co transfer ten nie został potwierdzony, jako że Bayern musi wciąż dogadać się z Tottenhamem, ale jak informują niektóre źródła – w Monachium panuje optymizm, że ruch ten dojdzie do skutku, zwłaszcza że monachijczycy uzgodnili już warunki z samym napastnikiem.

Z kolei dziś na łamach bawarskiego „Abendzeitung Muenchen” na temat możliwego ściągnięcia Harry’ego Kane’a na Allianz Arenę wypowiedział się Philipp Lahm, który zaznaczył, że jeśli FCB chce pozyskać jakiegoś gracza, to zwykle zostaje on kupiony przez mistrzów Niemiec.

− Kiedy Bayern chce pozyskać zawodnika, zazwyczaj go pozyskuje. Muszą tylko zapłacić za niego pieniądze. Ale to nie moja odpowiedzialność, jestem ciekawy jednak tego, jak się to wszystko potoczy – powiedział Lahm.

− To interesujący okres transferowy - nie tylko w Bayernie, ale także w innych klubach. A w sierpniu zobaczymy, jak się to ostatecznie wszystko potoczyło – dodał.

Przy okazji wywiadu dla „Abendzeitung Muenchen” i tematyki golfa, Philipp Lahm został również zapytany, który piłkarz jest jego zdaniem najlepszym golfistą.

− Thomas Mueller. Nie grałem z nim przez jakiś czas, ale myślę, że jego handicap to 3 lub 4. Spośród wszystkich piłkarzy golfistów, których znam, Thomas jest najlepszy – podsumował z uśmiechem Philipp Lahm.

Źródło: AZ
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...