Jonah Kusi-Asare żegna się z Bayernem! 18-letni napastnik trafi na stałe do Fulham, gdzie był wypożyczony w ostatnim sezonie. Monachijczycy wzbogacą się o 6 mln. euro.
Jak donosi “Sky”, włodarze Bayernu Monachium i Fulham doszli do ostatecznego porozumienia w kwestii transferu Jonaha Kusi-Asare. 18-letni utalentowany napastnik definitywnie opuszcza stolicę Bawarii.
Młodzieżowy reprezentant Szwecji U-21 ubiegły sezon spędził na wypożyczeniu właśnie na Craven Cottage i pomimo tego, że nie otrzymał wielu szans, to najwidoczniej przekonał do siebie sterników londyńskiego klubu.
W ostatnich tygodniach kluby negocjowały warunki transferu, a początkowo władze “Die Roten” odrzucały propozycje ze strony Fulham. Ostatecznie Bayern przystał na nową ofertę i zainkasuje około 6 milionów euro.
W ostatnich dniach Kusi-Asare odrzucił zapytania z kilku innych klubów z Premier League.
Komentarze