To już przesądzone. Jonah Kusi-Asare opuści stolicę Bawarii, ale niewykluczone, że to Szwed jeszcze kiedyś zasili szeregi FCB. Bawarczycy zabezpieczyli się bowiem klauzulą...
Według zgodnych doniesień medialnych, 18-letni Szwed przenosi się na zasadzie transferu definitywnego do angielskiego Fulham. Bayern jednak zagwarantował sobie w umowie opcję odkupu zawodnika.
Bawarczycy zarobią 6 mln. euro na zawodniku, który trafił do Monachium na życzenie Christopha Freunda latem 2024 roku . Ostatni sezon Kusi-Asare spędził właśnie w Fulham, gdzie jednak prawie cały sezon zagrał jedynie 49 minut w lidze.
W swojej ojczyźnie Kusi-Asare, ze względu na fantastyczne warunki fizyczne i dobrą technikę użytkowa, od dłuższego czasu jest porównywany do Zlatana Ibrahimovicia.
Wkrótce kluby powinny poinformować oficjalnie o finalizacji transakcji.
Komentarze