DieRoten.pl
REKLAMA


Kusi-Asare odchodzi, Bayern z klauzulą

fot. Wyg. przez ChatGPT

To już przesądzone. Jonah Kusi-Asare opuści stolicę Bawarii, ale niewykluczone, że to Szwed jeszcze kiedyś zasili szeregi FCB. Bawarczycy zabezpieczyli się bowiem klauzulą...

Według zgodnych doniesień medialnych, 18-letni Szwed przenosi się na zasadzie transferu definitywnego do angielskiego Fulham. Bayern jednak zagwarantował sobie w umowie opcję odkupu zawodnika.

REKLAMA

Bawarczycy zarobią 6 mln. euro na zawodniku, który trafił do Monachium na życzenie Christopha Freunda latem 2024 roku . Ostatni sezon Kusi-Asare spędził właśnie w Fulham, gdzie jednak prawie cały sezon zagrał jedynie 49 minut w lidze.

W swojej ojczyźnie Kusi-Asare, ze względu na fantastyczne warunki fizyczne i dobrą technikę użytkowa, od dłuższego czasu jest porównywany do Zlatana Ibrahimovicia. 

Wkrótce kluby powinny poinformować oficjalnie o finalizacji transakcji.


Źródło: TZ
admin

Komentarze

REKLAMA
Trwa wczytywanie komentarzy...