DieRoten.pl
Reklama

Kto na lewą obronę? Davies i Hernandez za drodzy...

fot. livephotosport / Photogenica
Reklama

Wydawało się, że wznowione negocjacje z Alphonso Daviesem zmierzają w pozytywnym kierunku. Tymczasem oczekiwania Kanadyjczyka wydają się być wciąż za duże dla sterników "Die Roten".

Przez ostatnie miesiące media donosiły, że Alphonso Davies oczekuje 20 mln euro za sezon. Ostatnio, żądania Kanadyjczyka miały nieco się zmienić. 16 mln euro brutto plus duża kwota z góry za podpis - tyle miał oczekiwać 23-latek. Max Eberl miał już poinformować agenta Daviesa, że Bayern nie zaakceptuje tych warunków.

Bawarczycy muszą zatem szukać następcy. Poważnym kandydatem wydawał się być Theo Hernandez, ale i w jego przypadku na drodze stają finanse. Bayern musiałby nie tylko zapłacić za sam transfer sporą kwotę (80-100 mln euro), ale również pensja Francuza nie należałaby - delikatnie rzecz ujmując - do najniższych. Mówi się, że obrońca AC Milan oczekuje 9 mln netto (ok. 17 mln brutto)!

Wobec powyższego, Bayern najprawdopodobniej będzie szukał nowego kandydata do obsadzenia lewej obrony. Warto również zaznaczyć, że nowy nabytek FCB, Hiroki Ito, również może występować po lewej stronie defensywy.

Źródło: TZ.de
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...