Po tym jak Bayern Monachium zwyciężył w dwumeczu z Realem Madryt, "Die Roten" w walce o finał Ligi Mistrzów czeka batalia z obrońcą tytułu - PSG. Faworyta trudno wskazać.
O faworyta tego dwumeczu zapytany został ostatnio sam trener francuskiej drużyny, Luis Enrique, który unikał jednoznacznej odpowiedzi.
— Nie jest ważne, kto wchodzi w ten mecz jako faworyt. Decydujące jest to, kto pokaże swój poziom na boisku.
— Są momenty, które każdy piłkarz i każdy klub kocha. To jest ta część sezonu, w której trzeba zdobywać tytuły — dodał.
Enrique zapowiedział też dobre wiadomości kadrowe przed nadchodzącymi meczami. W niedzielnym ligowym spotkaniu z Olympique Lyon do składu ma wrócić Fabian Ruiz, który pauzował przez trzy miesiące z powodu urazu kolana.
W kadrze meczowej ma znaleźć się także Desirr Doue, który w wtorkowym meczu z Liverpoolem doznał lekkiego urazu kolana.
Komentarze