DieRoten.pl

1 lipca w Bayernie Monachium doszło do wielu zmian personalnych na ławkach trenerskich poszczególnych zespołów. Dla porównania ekipę do lat 17 przejął Miroslav Klose.

reklama

Co więcej drużynę rezerw FCB przejął Holger Seitz, jednakże największą zmianą jest bez dwóch zdań zatrudnienie w roli trenera pierwszej drużyny Bayernu Niko Kovaca, który jeszcze kilka tygodni temu trenował Eintracht Frankfurt.

Jak to zwykle bywa, kiedy jakiś trener przechodzi z klubu do klubu, to media zaczynają spekulować, że może on ze sobą zabrać jednego czy kilku zawodników do nowej drużyny – nie inaczej było w przypadku Kovaca. Jeszcze przed zaprezentowaniem 46-latka prasa informowała, że FCB może zasilić Omar Mascarell.

Tak się jednak nie stało, gdyż Hiszpan nie tak dawno temu został ogłoszony nowym pomocnikiem Schalke 04 Gelsenkirchen. Media jednak nie odpuszczają i tym razem co rusz możemy przeczytać o możliwym transferze Ante Rebica na Allianz Arenę.

Bez względu na wszystkie plotki i doniesienia, z informacji opublikowanych przez dziennik „Bild” dowiadujemy się, że 46-letni Chorwat miał obiecać bossom swojego poprzedniego klubu, że ten nie ściągnie do Monachium żadnego zawodnika „Orłów”.

Co więcej to samo źródło odnosi się do plotek łączących wspomnianego wyżej Rebica z „Gwiazdą Południa”. Jak czytamy dalej nie jest także wcale pewne, że Bayern jest zainteresowany Rebicem i Eintracht będzie chciał go sprzedać. Niewykluczone jednak, że oferta 50 mln € przekonałaby włodarzy SGE do zmiany decyzji.

źródło: Bild.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama13.07.2018 11:47
Dokładnie, nie wiem czemu akurat prasa tak uparła się na tego gracza, tym bardziej że taka kasa za gracza średniego to jakiś absurd.
13.07.2018 00:04
Rebić to średniak. Nie jest nam potrzebny. Lepiej kupić Martiala lub Brandta.
12.07.2018 11:25
Oby to nie była prawda, bo naprawdę chce zobaczyć Rebića u nas.

reklama