Badania przeprowadzone przez sztab medyczny “Die Roten” wykazały uraz wiązadła pobocznego prawego kolana, co oznacza, że Josip Stanišić będzie musiał pauzować przez kolejne tygodnie.

REKLAMA

- Josip doznał kontuzji na wczorajszym treningu, przeszedł operację dziś rano i niestety będzie wyłączony z gry przez kilka następnych tygodni. To trochę złe wieści, z którymi musimy się zmierzyć w tym tygodniu. Życzymy mu wszystkiego najlepszego - powiedział Max Eberl cytowany przez “Sky”.

To kolejna kontuzja wśród obrońców. Wcześniej na dłuższy okres wypadł Hiroki Ito, który niedawno trafił do Bayernu z VfB Stuttgart. Nie jest póki co wiadome, kiedy Japończyk wróci do gry, ale media kilka tygodni temu spekulowały, że może to nastąpić dopiero w październiku.

Źródło fcbayern.com, Sky
Udostępnij