DieRoten.pl
Reklama

Kluivert: Musiala będzie kolejnym znakomitym zawodnikiem

fot. skwiot.pl
Reklama

Jamal Musiala to niewątpliwie jeden z największych talentów nie tylko w Bayernie Monachium, ale i światowej piłce. Legendarny holenderski napastnik, Patrick Kluivert, to właśnie w osobie reprezentanta Niemiec upatruje kolejnego "wielkiego" zawodnika.

Patrick Kluivert udzielił obszernego wywiadu dla naszego partnera johnnybet.com, w którym podjął wiele tematów związanych z obecną sytuacją w światowej piłce, ale nie tylko.

- Dla mnie to Musiala będzie kolejnym znakomitym zawodnikiem, bardzo lubię tego zawodnika, to jak radzi sobie w trudnych sytuacjach boiskowych. Warto będzie go oglądać w następnym sezonie, on nadal będzie występował w wyjściowej jedenastce, jest bardzo młody, a już jest fantastycznym zawodnikiem - powiedział.

Holender zachwalał również byłego szkoleniowca Bayernu - Pepa Guardiolę.

- Pep znakomicie spisał się nie tylko w Barcelonie, a potem w Bayernie, ale teraz również potwierdza swoje zdolności w Manchesterze City i robi to od dłuższego czasu. Gratulacje dla niego. Musimy oddać mu to, że potrafi wycisnąć z posiadanych zawodników absolutne maksimum. Kiedy on dokonuje zmiany, zawodnik, który pojawia się na boisku, gra na tym poziomie, co ten, który zszedł. Tutaj jest ogromna rola trenera, aby w takiej sytuacji utrzymać jedność w zespole i on ewidentnie tą umiejętność posiada

Cały wywiad znajdziecie tutaj. Polecamy!

 

Źródło: johnnybet.com
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...