Klose i Hargreaves strzelają

Dzięki bramce Miroslava Klose, jego klub Lazio Rzym odniósł kolejne zwycięstwo w Serie A. Napastnik reprezentacji Niemiec zdobył decydująca bramkę w 54 minucie. Lazio Rzym wygrało 2-1 na wyjeździe  z AC Cesena. Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobył Adrian Mutu (14.), wyrównanie padło na początku drugiej połowy z rzutu karnego wykonanego przez Andersona Hernanesa (48.).

Owen strzela dla Manchesteru City
Były zawodnik FC Bayernu Owen Hargreaves zdobył swoją pierwszą bramkę dla swojego nowego klubu, Manchesteru City. ManCity wygrało 2-0 z Birmingham City w trzeciej rundzie pucharu Ligi. Owen wyprowadził swój zespół na prowadzenie w 17 minucie kiedy to popisał się potężnym uderzeniem zza pola karnego. Drugą bramkę dla rywala Bawarczyków w Lidze Mistrzów zdobył Mario Balotelli (39.).