DieRoten.pl

Mimo wielkich nadziei zawodnicy rekordowego mistrza Niemiec nie zagrają już w tym sezonie Ligi Mistrzów. Przed trzema dniami monachijczycy zostali wyeliminowani przez Liverpool.

reklama

Na ostatniej konferencji prasowej Liverpoolu (przed ich nadchodzącym meczem ligowym) po raz kolejny poruszony został temat środowego starcia monachijczyków z ekipą "The Reds". Trener Juergen Klopp nie szczędził pochwał pod adresem swojego klubu, który pokonał Bayern na Allianz Arenie 3:1.

To było naprawdę imponujące zwycięstwo nad Bayernem. To tylko pokazało, że poczyniliśmy kolejny krok naprzód − powiedział trener angielskiego klubu.

− Przed rokiem graliśmy sensacyjny i płynący bez przeszkód futbol, ale tym razem z mojego punktu widzenia ten występ był najbardziej dojrzałym spektaklem, jaki rozegraliśmy w Europie od momentu mojego przejęcia sterów. Bardzo mi się to spodobało − tłumaczył dalej Niemiec.

Choć mistrzowie Niemiec nie grali na miarę swoich możliwości (nie pierwszy raz w tym sezonie), to Juergen Klopp bez względu na wszystko jest zadowolony z postawy swoich podopiecznych, którzy uniemożliwili "Bawarczykom" grę i wypunktowali ich na każdym kroku.

− To rzadko spotykane, że jedna drużyna po prostu błyszczy formą, podczas gdy ta druga ma kiepski dzień. Musisz pracować ciężko o każdy skrawek boiska i być na właściwym miejscu o odpowiedniej porze − mówił dalej Klopp.

− Ludzie powtarzali, że Bayern nie jest tym klubem, którym zazwyczaj był, ale zatrzymaliśmy ich mimo wszystko i moim chłopcom należą się słowa uznania, ponieważ nie pozwoliliśmy im grać w piłkę − podsumował trener "The Reds".

źródło: talkSPORT

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (7)

reklama16.03.2019 18:40
Klopp w przyszłym roku jeszcze Kovac będzie trenerem bo musi ogarnąć nowe wzmocnienia a potrzebujemy kozła ofiarnego. ale jak odejdzie to zapraszamy Ciebie od razu do naszej drużyny z otwartymi ramionami ewentualnie Tuchel z PSG bo inwestycja 1.8miliarda euro szejjka w drużynę nie pozwala im wyjść z 1/8 ligi mistrzów heheheh
Bayern górą bo przez 3 lata zainwestował we wzmocnienia 200mln i jest tam gdzie PSG :D:D
16.03.2019 18:16
wy poszliście do przodu, my się zwinęliśmy... ale zaraz imperium kontratakuje. nie ma innej opcji musi być mocne lato w naszym wykonaniu.
16.03.2019 14:28
Jeśli nic się nie zmieni to będziemy musieli się niestety do tego przyzwyczaić:(
16.03.2019 11:45
Fakt dawno się już nie zdarzyło, że Bayern odpadał w tej fazie rozgrywek...FCBM!
16.03.2019 11:33
Ja bym się tak nie imponował. Chyba mało kto się łudził, że eksperyment "Kovac" da sobie radę z tak doświadczoną i mocną drużyną...
16.03.2019 09:42
Klopp ma rację. Zresztą jego zwycięstwo boli jeszcze stosunkowo najmniej.
16.03.2019 07:34
No wstyd , najgorszy Bayern od lat

reklama