DieRoten.pl

Kicker: Najlepsi trenerzy rundy jesiennej w BL

12.01.2019, 00:12:24
FotoOlimpik

Runda jesienna w rozgrywkach pierwszej Bundesligi dobiegła końca jak dobrze wiemy kilka tygodni temu. Lada moment czekać nas będą z kolei pojedynki rundy wiosennej.

reklama

Niemiecki magazyn "Kicker" znany jest nie tylko ze swoich publikacji i prezentowanych informacji, ale i również z ogromnej ilości gromadzonych i udostępnianych statystyk. Na oficjalnej stronie "Kicker.de" możemy znaleźć między innymi listę najlepszych zawodników pod względem średniej otrzymanych not.

Nie inaczej jest w przypadku trenerów, którzy po każdym meczu ligowym zostają oceniani przez redaktorów wspomnianego wyżej magazynu. Biorąc pod uwagę pierwszą część sezonu, to najlepszym szkoleniowcem wybrano Luciena Favre z drużyny aktualnych liderów, czyli Borussii Dortmund.

Zaraz za jego plecami plasuje się Adi Huetter z Eintrachtu Frankfurt, który wbrew opiniom ekspertów z początku sezonu świetnie odnalazł się w zespole "Orłów". Podium zamyka Dieter Hecking, którego Borussia M'Gladbach zakończyła zmagania jesienią na trzeciej lokacie za plecami Bayernu i BVB.

Na którym miejscu został sklasyfikowany opiekun rekordowych mistrzów Niemiec? Jeśli spojrzymy na tabelkę, to średnia not wystawionych Niko Kovacowi po 17 kolejkach ligowych wyniosła dokładnie 2,9. To zarazem dziesiąty wynik wśród wszystkich trenerów pierwszej Bundesligi. Pełne zestawienie znajdziecie poniżej.

Najlepsi trenerzy "Kicker":

źródło: Kicker

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama12.01.2019 23:23
12.01.2019 11:52
Aż wstyd ze trener Bayernu tak nisko. Ale może to zle miłego początki ;)
12.01.2019 10:05
Dla mnie pozycja zasłużona. Kovac to niestety dość mizerny trener.
12.01.2019 09:57
Dla mnie trochę za nisko, od wie lokaty. Nie wiem w czym trenerzy Freiburga i Fortuny byli lepsi od Kovaca? Ósma pozycja była by najbardziej sprawiedliwa.

reklama