DieRoten.pl
Reklama

Kicker: Kahn i Brazzo żegnają się z Bayernem!

fot. vitaliivitleo / Photogenica
Reklama

Nie ulega wszelkiej wątpliwości, że to absolutna bomba informacyjna, albowiem według najnowszych informacji z bawarskim klubem pożegnają się Hasan Salihamidzic oraz Oliver Kahn!

Jak poinformował niemiecki magazyn „Kicker”, Bayern podjął już decyzję! Zarówno Oliver Kahn, jak i również Hasan Salihamidzic nie będą już piastować swoich funkcji w nadchodzącym sezonie 2023/2024!

Nowym prezesem FCB ma zostać mianowany Jan-Christian Dreesen, który przez wiele lat pełnił funkcję dyrektora finansowego „Gwiazdy Południa” w ostatnich latach.

Abendzeitung Muenchen potwierdza

Dziennikarz Maximilian Koch również potwierdza - Kahn i Salihamidzic odchodzą z Bayernu! Dreesen zastąpi Olivera na stanowisku prezesa. Następca Hasana nie jest jeszcze znany, ale do klubu z emerytury powrócą Rummenigge i Hoeness, którzy zajmą się planowaniem transferów z klubem na sezon 2023/24. 

Nadzwyczajne posiedzenie Rady Nadzorczej

Jak dodaje „Bild”, od wczoraj wiadomo było, że to koniec Kahna i Salihamidzica w Bayernie! Podobno odbyło się nadzwyczajne posiedzenie Rady Nadzorczej, która zadecydowała o rozstaniu z Brazzo i Tytanem. Nowym prezesem zostanie Jan-Christian Dreesen.

Źródło: Kicker.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...