DieRoten.pl

Kicker: Gnabry zadowolony z odnowienia umów z Robbery

12.06.2018, 08:15:47
Ł. Skwiot

Wraz z dniem 1 lipca oficjalnie do klubu ze stolicy Bawarii powraca Serge Gnabry, który sezon 2017/18 spędził na wypożyczeniu w zespole TSG Hoffenheim.

reklama

Młody Niemiec jest uważany w monachijskim klubie za przyszłość FCB, zaś władze Bayernu Monachium mają co do niego wielkie plany – to właśnie Serge Gnabry wespół z Kingsley'em Comanem mają świadczyć o sile klubu w przyszłym sezonie na skrzydłach.

Pod uwagę trzeba jednak wziąć fakt, że kilka tygodni temu mistrzowie Niemiec przedłużyli przecież kontrakty z duetem Franck Ribery oraz Arjen Robben o kolejny rok. Mimo wszystko jeśli wierzyć doniesieniom, to rola Robbery w przyszłym sezonie ma zostać mocno ograniczona.

Zarówno Francuz, jak i Holender mają częściej wchodzić z ławki, aniżeli pełnić rolę podstawowych skrzydłowych. Jak informuje magazyn „Kicker" Gnabry wcale nie zareagował na decyzję o nowych umowach dla Robbery negatywnie – wręcz przeciwnie.

Młody Niemiec miał zareagować pozytywnie, albowiem Gnabry nie widzi w swoich starszych kolegach żadnych rywali, lecz nauczycieli, którzy mogą mu pomóc w bawarskim zespole zarówno w lidze, jak i na arenie międzynarodowej.

22-latek ma za sobą bardzo udany sezon w barwach TSG Hoffenheim, dla którego rozegrał 26 spotkań. Dorobek byłego zawodnika Arsenalu to 10 bramek oraz 7 asyst. Wynik ten z pewnością byłby większy, gdyby nie fakt dwóch kontuzji w sezonie 2017/18.

 

źródło: Kicker.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama12.06.2018 21:47
Nie ma nic przeciwko bo gdyby przyszła jakaś gwiazda w ich miejsce to ławeczka dla pana ;)
12.06.2018 15:54
ha ha ha, jak czytam takie komentarze o tym jaki to Gnabry jest świetny, możliwe że jest lepszy niż Robbery i jemu należy się miejsce w podstawie to mnie krew zalewa. On z Comanem to tylko do kontry i zagrania na wolne pole. Nie widzę ich w grze kombinacyjnej i ataku pozycyjnym jaki stosował do tej pory Bayern.
12.06.2018 10:12
Moim zdaniem Serge jest już lepszy od Comana. Przypomina mi w swojej grze Reusa. Jeżeli utrzyma formę strzelecką z Hoffe czy Werderu i będzie równie dobrze grał w LM to chyba po raz kolejny będziemy musieli przyznać rację zarządowi o braku potrzeby sciągania skrzydła.
12.06.2018 10:04
Ciekawe jak to naprawdę będzie wyglądało?

reklama