DieRoten.pl

W ubiegły wtorek klub ze stolicy Bawarii oficjalnie zaprezentował Janna-Fiete Arpa, który jeszcze w poprzednim sezonie występował w zespole Hamburgera SV.

reklama

Jak dobrze wiemy młody Niemiec z własnej woli skrócił swój urlop i rozpoczął przygotowania do nowego sezonu nieco wcześniej. Zanim Arp zaczął współpracę z Niko Kovacem, to przez kilka dni miał okazję trenować i przygotowywać się do nowego sezonu pod okiem Sebastiana Hoenessa, który trenuje FCB II.

Przypomnijmy raz jeszcze – 19-latek zasilił szeregi rekordowego mistrza Niemiec za sumę 3 milionów euro, zaś jego umowa z „Gwiazdą Południa” będzie obowiązywać przez pięć najbliższych sezonów.

Póki co nie wiadomo jeszcze jaka przyszłość czeka Fiete Arpa, ale co jakiś czas w niemieckich mediach spekuluje się o możliwym wypożyczeniu młodzieżowego reprezentanta Niemiec, aby ten mógł regularnie grać i nabierać niezbędnego doświadczenia.

W najnowszym wydaniu magazynu „Kicker” możemy znaleźć kilka informacji, które traktują o nowym napastniku FCB. Dziennikarze poinformowali, że były snajper Hamburgera SV wiąże swoją przyszłość z Monachium, z którego nie chce odchodzić w tym sezonie (na wypożyczenie).

Arp bardzo ceni sobie możliwość trenowania i uczenia się od samego Roberta Lewandowskiego, który jest dla niego wielkim wzorem, co też zostało potwierdzone przez niego samego na wtorkowej konferencji prasowej. Jak czytamy dalej 19-latek będzie miał okazję podczas letnich przygotowań zaprezentować swoje możliwości i dopiero potem FCB podejmie decyzję o jego przyszłości.

̶  Lewandowski to jeden z najskuteczniejszych napastników na świecie w ostatnich latach. 19-latek nie może sobie wyobrazić lepszego kolegi w zespole. To zawodnik kompletny, więc jest perfekcyjnym piłkarzem, od którego można się uczyć w każdym elemencie gry – powiedział we wtorek Arp.

źródło: Kicker.de

reklama

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama17.07.2019 12:49
Już widzę jak Arp staje się naszą gwiazdą...
11.07.2019 10:53
Chciałbym żeby u nas odpalił, bo kiedyś jakiś młody musi dać radę :).
11.07.2019 10:29
ciekawe jak naprawdę się zapatrują w klubie co do Arpa... jeśli przyjdzie jakiś napastnik ''z nazwiskiem'' jako podstawowy zmiennik/wsparcie dla Lewego to siłą rzeczy młody raczej nic a nic nie zaistnieje. jeśli jednak nie planujemy transferu nikogo w stylu Mandzukica to Arp szanse na pewno będzie dostawał a czy ma potencjał/co z nimi zrobi hmm... fajnie jakby wszystkich zaskoczył (w głowie mam taki alternatywny świat w którym chłopak zrobił wielkie WOW :-D)
11.07.2019 10:24
Mi się osobiście wydaje że kariery u nas nie zrobi.

reklama