Kane wyrównuje klubowy rekord

Bayern Monachium zremisował wczorajszego wieczora z Bayerem Leverkusen 2:2, a jedną z bramek zdobył Harry Kane. Anglik tym samym wyrównał jeden z klubowych rekordów.

Rekordzista Kane

Harry Kane stał się tym samym szóstym zawodnikiem w historii Bayernu, który w swoich czterech pierwszych meczach w Bundeslidze zdobył 4 bramki. Wcześniej tej sztuki dokonali Miroslav Klose, Paolo Guerrero, Juergen Wegmann, Gerd Müller and Rainer Ohlhauser. Co więcej, dla ANglika był to już gol numer 300 w profesjonalnym futbolu.

Tel vel joker

Mathys Tel pojawił się na boisku w 70. minucie i kolejny raz pokazał się ze świetnej strony, kiedy po jego dograniu piłkę do siatki skierował Leon Goretzka. To sprawiło, że Francuz ma już na swoim koncie 7 "oczek" w klasyfikacji kanadyjskiej jako zmiennik. Od początku zeszłego sezonu tylko Gio Reyna może poszczycić się podobnym dorobkiem w roli zmiennika.

Ulubiony rywal Goretzki

Leon Goretzka przerwał wczoraj złą passę 20. meczów bez bramki w Bundeslidze. Nikogo chyba dziwić nie może, że dokonał tego właśnie przeciwko "Aptekarzom" przeciwko, którym zdobył już w swojej karierze 5 bramek oraz zaliczył 6 asyst.